LVbet wprowadza do swojej oferty wirtualne sporty

0
LvBet

Choć większość graczy obok tej nowinki przejdzie obojętnie, to jednak warto dowiedzieć się z czym to się je. Wirtualne sporty zdobywają coraz większą popularność i kolejni bukmacherzy dołączają do grona podmiotów, które mogą się nimi pochwalić w swoim portfolio. Kilka dni temu zakłady bukmacherskie LVbet umożliwiły taką grę swoim użytkownikom.

Szybka gra, szybka kasa. Tak w skrócie można określić zjawisko jakim są wirtualne sporty. LVbet, jako jeden z legalnych podmiotów współpracujący z firmą Leap, wprowadził w swojej ofercie wirtualne zakłady.

Co to tak naprawdę jest? Wirtualne sporty są inspirowane – bardzo dobre słowo – prawdziwymi zawodami. Są one losowo generowane przez komputer i przedstawiane za pomocą animacji. Wyniki w tym przypadku są oparte na statystykach zespołu bądź zawodnika oraz losowo wybranych liczb przez specjalny generator. Główne atuty? Na pewno dynamika, ogromna ilość zdarzeń do wyboru oraz czas ich zamknięcia, co powoduje szybkie rozliczenie kuponu. Choć przypomina to hazard w najczystszej postaci, to nie można odmówić tej technologii tego, że gwarantuje duże emocje.

LVbet oferta

Poniżej znajdziecie listę dyscyplin, które możecie obstawiać w LVbet:

 • wyścigi konne
 • kłusaki
 • tenis
 • żużel
 • kolarstwo
 • charty

Jak widać oferta na tle konkurencji jest dość dobrze rozwinięta, a niedługo do tego grona ma dołączyć między innymi piłka nożna. W tym momencie musimy podzielić obecne sporty na trzy grupy:

 1. Wirtualne wyścigi, czyli charty, kłusaki, kolarstwo, żużel i wyścigi konne. Są one cykliczne, odbywają się co trzy minuty, a swój zakład jesteśmy w stanie spokojnie przeanalizować.
 2. Wirtualny tenis – analogicznie jak powyżej.
 3. Natychmiastowe wyścigi, które są absolutną nowinką na polskim rynku. Zawierają one wszystkie dyscypliny wymienione w punkcie pierwszym, a zasadnicza różnica polega na tym, że odbywają się one od razu! Nie trzeba czekać na wyniki.

Musimy przyznać, że pod względem wizualnym jest naprawdę nieźle. Same wyścigi, czy też tenis są komentowane w polskim języku. Czy ten sposób gry przekona do siebie polskich graczy? Czas pokaże.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

 1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
 2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
 3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
Poprzedni artykułSadio Mane doznał kontuzji w meczu reprezentacji
Następny artykułPolska wygrywa z Litwą, zmiennicy zadecydowali