LVbet wprowadza błyskawiczne wypłaty!

0
LvBet

W bukmacherce liczy się czas – zwłaszcza jeśli chodzi o nasze wygrane. Swoje pieniądze chcemy mieć na koncie jak najszybciej. Zakłady bukmacherskie LVbet wychodzą swoim klientom naprzeciw i wprowadziły usługę Rapid Pay, jedyną w swoim rodzaju błyskawiczną metodę transferu środków pieniężnych.

LVbet Rapid Pay to nic innego jak szybkie transfery, dzięki którym nasze pieniądze pojawią się na naszym koncie w dosłownie kilka minut. Bukmacher obiecuje, że wypłaty powinny dochodzić w 10 minut – a nawet szybciej! Jest to bezapelacyjnie najlepszy wyniki na polskim rynku. Ta bezprowizyjna usługa daje użytkownikom szybkość, komfort i bezpieczeństwo. Do tego wszystkiego klienci będą obsługiwani aż przez 17 godzin na dobę – od 8 nad ranem do 1 w nocy.

Lista banków, która obecnie jest obsługiwana w ramach błyskawicznej wypłaty to mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank i Idea Bank.

LVbet to jeden z naszych największych partnerów i choć to nowy bukmacher w naszym kraju, to bardzo szybko zdobył rzeszę gracz, a internetowe fora jednogłośnie stwierdzają, że jest on wschodzącą gwiazdą tego rynku.


Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułWilliam Gallas – Nigdy nie mówiłem, że specjalnie strzelę samobója. Kto by tak zrobił?! cz.1
Następny artykułDomagoj Antolić piłkarzem Legii Warszawa