LVbet sponsorem Victorii Londyn. Polskiego zespołu w Anglii

0
Zakłady bukmacherskie LVBet

Sport bez bukmacherów byłby inny i nie chodzi tu wcale tylko o obstawiających zakłady i emocje temu towarzyszące, ale także o kluby. Często bywa tak, że jednym z głównych sponsorów danego zespołu są zakłady bukmacherskie. LVbet na tym rynku działa od samego powstania i miło się czyta takie newsy jak ten, że postanowili wspierać kolejną drużynę. Tym razem wybór padł na Victorię Londyn.

Victoria Londyn to klub grający na jedenastym poziomie rozgrywkowym w Anglii. W całości składa się z Polaków, od sztabu szkoleniowego po zawodników. Został założony w 2016 roku i rozwija się niezwykle dynamicznie. Tworzy nie tylko zaplecze dla wyższych ligi, ale także możliwość gry dla utalentowanych Polaków na szczeblu seniorskim. Projekt jest prowadzony przez pasjonatów z doświadczeniem i być może w przyszłości będzie miał wpływ na niejedną karierę piłkarską.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że taka firma jak LV BET postanowiła nas wesprzeć. Mamy nadzieję, że jako klub polonijny pomożemy wypromować markę na Wyspach Brytyjskich. Wiążemy z tą współpracą duże nadzieje i jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron – stwierdził Tomasz Słowiak, Prezes Victorii Londyn.

LV BET regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność. W Polsce są to m.in. kluby piłkarskiej Ekstraklasy z krakowską Wisłą na czele, której firma jest sponsorem głównym. W Niemczech natomiast LV BET związał się z hokejową reprezentacją kraju.

Zgodnie z zapisami wynikającymi z umowy logotyp LV BET pojawi się na koszulkach meczowych oraz w materiałach reklamowych umieszczonych na obiekcie, na którym Victoria będzie rozgrywać swoje spotkania. Współpraca obejmie również media społecznościowe klubu.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLiga Europy TYPY do meczu Jagiellonia Białystok – Gent
Następny artykułKepa Arrizabalaga – kim jest najdroższy bramkarz świata?