Zakłady bukmacherskie LVBet

Sport bez bukmacherów byłby inny i nie chodzi tu wcale tylko o obstawiających zakłady i emocje temu towarzyszące, ale także o kluby. Często bywa tak, że jednym z głównych sponsorów danego zespołu są zakłady bukmacherskie. LVbet na tym rynku działa od samego powstania i miło się czyta takie newsy jak ten, że postanowili wspierać kolejną drużynę. Tym razem wybór padł na Victorię Londyn.

Victoria Londyn to klub grający na jedenastym poziomie rozgrywkowym w Anglii. W całości składa się z Polaków, od sztabu szkoleniowego po zawodników. Został założony w 2016 roku i rozwija się niezwykle dynamicznie. Tworzy nie tylko zaplecze dla wyższych ligi, ale także możliwość gry dla utalentowanych Polaków na szczeblu seniorskim. Projekt jest prowadzony przez pasjonatów z doświadczeniem i być może w przyszłości będzie miał wpływ na niejedną karierę piłkarską.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że taka firma jak LV BET postanowiła nas wesprzeć. Mamy nadzieję, że jako klub polonijny pomożemy wypromować markę na Wyspach Brytyjskich. Wiążemy z tą współpracą duże nadzieje i jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron – stwierdził Tomasz Słowiak, Prezes Victorii Londyn.

LV BET regularnie angażuje się sponsoringowo na rynkach, na których prowadzi działalność. W Polsce są to m.in. kluby piłkarskiej Ekstraklasy z krakowską Wisłą na czele, której firma jest sponsorem głównym. W Niemczech natomiast LV BET związał się z hokejową reprezentacją kraju.

Zgodnie z zapisami wynikającymi z umowy logotyp LV BET pojawi się na koszulkach meczowych oraz w materiałach reklamowych umieszczonych na obiekcie, na którym Victoria będzie rozgrywać swoje spotkania. Współpraca obejmie również media społecznościowe klubu.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.