Black Friday dla czytelników Gol.pl!

0
promocja

Promocyjne szaleństwo z okazji Black Friday trwa w najlepsze, a do akcji postanowił przyłączyć się jeden z naszych partnerów. Sprawdźcie na czym polega promocja! 

Coraz więcej firm na całym świecie przyłącza się do akcji Black Friday, podczas której klienci mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji. W tyle nie zamierzają zostać zakłady bukmacherskie i z bardzo ciekawą promocją staruje LvBet.

Na czym to wszystko polega? Sprawa jest bardzo prosta – wszystko trwa od 24.11.2017 o godz. 00:01, do 24.11.2017 o godz. 23:59, a oferta przeznaczona jest tylko dla rejestrujących się za pośrednictwem Gol.pl. Tym samym rejestrując się z tego linku otrzymacie podwójny bonus bez depozytu czyli aż 40 PLN!

 

 

1.    Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

2.    Na jedno konto gracza w LvBet przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LvBet ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.

3. Promocja obejmuje wyłącznie konta zarejestrowane w dniu 24.11.2017 (od 0:01 do 23:59).

4.    Zarejestruj konto w LvBet za pośrednictwem Gol.pl! Prześlij maila na adres [email protected] w tytule wpisując Bonus bez Depozytu Black Friday. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.

5.    Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LvBet.

6.    Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

7.    Bonus (równowartość 40 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 40 zł). Przykładowo: bonus 2 PLN, Stawka: 2 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 88 PLN.

8.    Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

9.    Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

10.  Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

11.   Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.

12.  Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.

13.  Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.

14.   Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

15.  LvBet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

16.  LvBet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LvBet stwierdzi, że doszło do nadużycia.

17.   W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LvBet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

18.   W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LvBet zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.

19.   W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LvBet, licencjonowani sprzedawcy LvBet, agenci i inne podmioty powiązane z LvBet, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LvBet oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

20.   Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LvBet. LvBet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

21.   W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LvBet zostaną uznane za ostateczne.

22.   Jeśli Użytkownik skorzystał wcześniej z innego bonusu bez depozytu i nie dokonał żadnej wpłaty zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania bonusu

23.   Powyższy regulamin jest ważny od: 24.11.2017


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LvBet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykuł#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 271
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – Cracovia wygrywa z Lechią i opuszcza strefę spadkową