Łukasz Teodorczyk z hat-trickiem w meczu z Mouscron

0

Łukasz Teodorczyk w końcu przypomniał o sobie kibicom – reprezentant Polski w starciu z Mouscron trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, a jego Anderlecht wygrał 5:3.

26-letni napastnik w ostatnim czasie delikatnie mówiąc nie zachwycał formą. Reprezentant Polski w ciągu czterech miesięcy zdobył tylko 3 bramki dla Anderlechtu i niewiele wskazywało na to, że możemy być świadkami jego przełamania. W meczu z Mouscron Łukasz Teodorczyk udowodnił jednak, że jest piłkarzem o wysokiej jakości i zanotował pierwszego hat-tricka w barwach “Les Mauve et Blanc”.

Były gracz między innymi Lecha Poznań strzelanie rozpoczął w pierwszej części gry, gdy wykorzystał rzut karny. Drugie trafienie Polaka mogliśmy oglądać w 57 minucie gry – wtedy to zdobył bramkę głową po świetnym dośrodkowaniu ze strony Kenny’ego Saiefa. 26-latek hat-tricka skompletował cztery minuty później. Warto podkreślić, że pozostałe dwie bramki dla Anderlechtu zdobył dziś znany nam z występów w Śląsku Wrocław Ryota Morioka.

Po świetnym występie Polaka z zachwytu wyjść nie mógł prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Były fenomenalny piłkarz pod wpływem emocji stwierdził, że nasza reprezentacja ma jednych z najlepszych napastników na świecie i niewiele państw może się z nami równać w tym względzie. Zgadzacie się tą tezą?

Anderlecht następny mecz ligowy zagra 3 marca, kiedy to zagra na wyjeździe z zespołem SV Zulte Waregem . Zakłady bukmacherskie LVbet za wygraną gospodarzy płacą po kursie 3,05, gdy ten na drużynę Polaka wynosi 2,25. Remis został wyceniony na 3,25.

Poprzedni artykułPremier League – Kane znów ratuje Tottenham, wielkie przełamanie Lukaku
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – Słowik zatrzymał Angulo, bez bramek w Gliwicach