Łukasz Sierpina na dłużej w Podbeskidziu Bielsko-Biała

0

Kluczowy zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała zdecydował się przedłużyć umowę z klubem. Łukasz Sierpina pomimo zainteresowania drużyn z LOTTO Ekstraklasy wciąż będzie bronić barw popularnych “Górali”.

Podbeskidzie Bielsko-Biała w obecnym sezonie Nice 1 Ligi zawodzi i wszystko wskazuje, że już po rundzie jesiennej marzenia o powrocie do elity musi odłożyć na kolejne rozgrywki. To jednak nie oznacza, że działacze nie robią wszystkiego, aby kluczowi zawodnicy pozostali w klubie. Pokazuje to chociażby sytuacja z Łukaszem Sierpiną.

29-latek w tym sezonie jest jedną z najjaśniejszych postaci drużyny spod Klimczoka, przez co jego usługami zainteresowały się kluby z najwyższego szczebla rozgrywkowego. Poważna oferta do Bielska-Białej dotarła z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, która zabiegała o jego usługi. Ostatecznie jednak będzie musiała obejść się ze smakiem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało, że Sierpina zdecydował się na podpisanie nowej umowy, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Pomocnik wierzy, że jego klub w tym czasie wykona swój cel, którym jest awans do LOTTO Ekstraklasy:

– Mam nadzieję, że te dwa kolejne lata przełożą się na to, że tutaj, do Bielska-Białej znów zawita ekstraklasa. Tylko tego tutaj brakuje. Nikt nie powiedział, że Łukasz Sierpina ma zapewnione miejsce w składzie. Trzeba się dobrze przygotować, przepracować dobrze obydwa obozy, zrealizować plan przygotowań. To co teraz robimy da efekty na cały rok i miejmy nadzieję, że jak najlepiej zaprezentujemy je w lidze.

Podbeskidzie pierwszy mecz w 2018 roku rozegra trzeciego marca, kiedy to na własnym stadionie podejmie Stomil Olsztyn. Kursy na to spotkanie wkrótce pojawią się u bukmacher Fortuna.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułArsenal Londyn nie wypożyczy Krystiana Bielika do Legii Warszawa
Następny artykułGianluigi Buffon – Te dwa mecze chciałbym powtórzyć