Luka Modric

Luka Modrić uważa, że Cristiano Ronaldo ostatecznie nie przeniesie się do Juventusu. Chorwat wierzy, że 33-latek wciąż będzie jego klubowym kolegą.

Od kilku dni futbolowi kibice na całym świecie nie przestają myśleć o przyszłości Cristiano Ronaldo. Wielokrotnie mówiło się, że Portugalczyk może odejść z Realu Madryt, ale tym razem sprawa wygląda naprawdę poważnie. Na temat przyszłości 33-latka wypowiedziało się już wiele znanych osób, a teraz głos w tej sprawie zabrał jego klubowy kolega, Luka Modrić:

– Zobaczymy co się wydarzy, ale myślę, że Cristiano Ronaldo nie odejdzie z Realu Madryt. To moja opinia. Chciałby, żeby tak się stało, ponieważ to najlepszy piłkarz na świecie. On jest dla nas bardzo ważny, wiele dla nas znaczy. To byłoby bardzo dobre, ponieważ nie wyobrażam sobie, by zagrał w innym europejskim zespole.

Czy Portugalczyk ostatecznie zmieni klubowe barwy? Wydawało się już, że jego transfer jest przesądzony, a włodarze Realu Madryt podobno rozpoczęli już poszukiwania piłkarzy, którzy mogliby go zastąpić. Jedno jest pewne – negocjacje w sprawie przenosin 33-latka do Turynu trwają, a we wtorek ma zapaść decyzja w tej sprawie.


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostały już tylko cztery drużyny, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Francję – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,00. Dalej plasują się Belgowie i Anglicy – ich wygrane wyceniane są na 3,75, natomiast triumf Chorwacji na 5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł