Luis Suarez – To naturalne, że Barcelona szuka 9

0
Luis Suarez

Luis Suarez w Barcelonie nie zawsze ma życie usłane różami. Raz jest noszony przez fanów na rękach, innym razem spada na niego fala krytyki za niemoc strzelecką, a jeszcze innym media donoszą o jego ewentualnych następcach w Dumie Katalonii.

Sam zainteresowany nie za wiele chyba robi sobie przede wszystkim z negatywnych aspektów całej sprawy. W maju pojawiła się informacja, że Barca jest już dogadana z Antoine Griezmannem.

— Mam już 31 lat i nie dziwię się, że Barcelona powoli rozgląda się za moim sukcesorem. Miał być Griezmann. Transakcja jednak nie doszła do finalizacji. Teraz media piszą o kolejnych zawodnikach (między innymi o Krzysztofie Piątku – przypis redakcja). Jestem jednak profesjonalistą i wiem, że muszę umieć sobie radzić z krytyką. Muszę być też samokrytyczny wobec samego siebie, widzieć, co robię nie tak, co mogę poprawić w swojej grze.

Po powrocie z urlopu wiele osób zarzucało mi, że w Super Pucharze z Sevillą byłem wolny i miałem nadwagę. Mało kto pamięta jednak, że we wtorek wróciłem po wakacjach do klubu, a już w sobotę wybiegłem na murawę. Nie da się dojść do formy w kilka dni. Oczywiście miałem parę kilo za dużo, ale to pozostałości po urlopie. Szybko wziąłem się do pracy nad sobą i mój wysiłek przynosił efekty. Z każdym tygodniem, z każdym dniem z moją formą było coraz lepiej. Mimo iż nie strzelałem za dużo, czułem się bardzo komfortowo, dobrze fizycznie. Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli w najważniejszym starciu, na El Clasico. Trzy gole potwierdziły, że szedłem właściwą drogą i były ukoronowaniem ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że to nie ostatnie moje gole w sezonie. Teraz ucichły słowa krytyki, a przeważają pochwały i uwielbienie. Ale takie jest życie piłkarza…

A Luis Suarez będzie miał okazję potwierdzić swoją dobrą formę już w najbliższą sobotę, kiedy to Barcelona zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Rayo Vallecano. Bukmacher LvBet wygraną Urugwajczyka i spółki wycenia na 1.30.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułXavi – Gdy oglądam jego grę, widzę siebie
Następny artykułRaheem Sterling podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości