LOTTO Ekstraklasa znosi limit obcokrajowców!

0

Tomasz Włodarczyk z “Przeglądu Sportowego” informuje, że LOTTO Ekstraklasa planuje spore zmiany w regulaminie rozgrywek od przyszłego sezonu.

Od sezonu 2019/20 rynek transferowy w Polsce ulegnie sporej zmianie. LOTTO Ekstraklasa przestanie być rozgrywkami, w których obowiązuje limit obcokrajowców. Włodarze ligi już jakiś czas temu wystąpili z prośbą o taką zmianę do Polskiego Związku Piłki Nożnej i zdaniem Tomasza Włodarczyka z “Przeglądu Sportowego”, ta w końcu została zaakceptowana. Przypomnijmy, że do tej pory na boisku mogło przebywać tylko dwóch graczy spoza Unii Europejskiej grających dla jednej drużyny.

Ponadto od przyszłego sezonu LOTTO Ekstraklasa będzie promować młodszych piłkarzy. W życie wejdzie przepis o obowiązku gry jednego młodzieżowca, który ma spowodować, że polskie kluby będą wypuszczać na piłkarski świat więcej utalentowanych piłkarzy. Jak skomentował taki ruch władz ligi Tomasz Włodarczyk? Jego zdaniem nowa zasada będzie swego rodzaju ciągnięciem za uszy, ale kluby, które wcześniej dbały o szkolenie młodzieży, nie będą miały problemu z dostosowaniem się do regulaminu rozgrywek.


Już we środę czeka na nas naprawdę ciekawie zapowiadający się mecz w Premier League – Wolverhampton zagra z Chelsea. Kto wygra? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLuka Modrić – Zidane widział na mnie piłkarza na miarę Złotej Piłki
Następny artykułReal Madryt doszedł do porozumienia z Edenem Hazardem?