Linia lotnicza zostanie sponsorem Legii?

0

Michał Gradzik, partner zarządzający Sponsoring Insight, w rozmowie z “Buisness Insider” zdradza, że w najbliższym czasie sponsorem Legii zostanie jedna z linii lotniczych, której samoloty można znaleźć na warszawskim lotnisku na Okęciu.

Sponsoring europejskich klubów piłkarskich przez wielkie linie lotnicze nie jest niczym nowym. Umowa z Qatar, Emirates czy Etihad Airways pochwalić się mogą takie kluby jak Real Madryt czy FC Barcelona, a okazuje się, że tą drogą mogą pójść także mistrzowie Polski. Dariusz Mioduski już cztery lata temu badał możliwości takiej sytuacji podczas spotkania z Ambasadorem Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce. Teraz podpisanie lukratywnego kontraktu ma być niemal pewne, o czym mówi Michał Gradzik:

– Podpisanie umowy przez Legię Warszawa z jedną z linii lotniczych obecnych na warszawskim Lotnisku Chopina to tylko kwestia czasu Wysoko wskaźnik sprzedaży w klubie biznesowym to dobra baza dla takich firm, by eksponować swoją ofertę lotów do atrakcyjnych destynacji pod względem turystycznym czy biznesowym.

Te informacje zdążył potwierdzić już Andrzej Stepanów, dyrektor Legii do spraw relacji biznesowych:

– Prowadzimy takie rozmowy i jestem pewien, że nawiążemy współpracę z silną linią lotniczą. O szczegółach i terminach tej umowy niestety nie mogę jeszcze opowiadać.

Całą rozmowę z Michał Gradzikem, partnerem zarządzającym Sponsoring Insight, znajdziecie tutaj.


Podopieczni Romeo Jozaka dzięki niedzielnej wygranej nad Lechią i potknięciu Jagiellonii Białystok zrównali się z tą drużyną punktami. Teraz Legię Warszawa czeka mecz u siebie, podczas którego ugoszczą Wisłę Kraków. Bukmacher LvBet wycenia wygraną gospodarzy na 1,63. Kurs na remis to 3,80, a na zwycięstwo “Białej Gwiazdy” 5,20.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułFantasy Premier League – podsumowanie 30 kolejki z ligą Gol.pl!
Następny artykułMichel Vorm odejdzie z Tottenhamu