W niedzielę Chelsea i Manchester City wygrały swoje spotkania i tym samym jesteśmy świadkami pierwszego tak wyrównanego sezonu w angielskiej elicie od 40 lat.

Mistrzowie Anglii nie zawodzą, ale w tym sezonie świetnie radzi sobie nie tylko Manchester City. Po 11 seriach gier “The Citizens” są na czele tabeli, a dwa punkty za nimi znajdują się Liverpool oraz Chelsea. Wszystkie trzy drużyny do tej pory nie zaznały smaku porażki w Premier League, a taka sytuacja po raz ostatni miała miejsce dokładnie 40 lat temu. Wszystko wskazuje na to, że obecne rozgrywki w angielskiej elicie będą nas emocjonować do ostatniej kolejki.

Wysoka forma Liverpoolu i Manchesteru nie może nikogo dziwić. Większe wrażenie robi na nas to, w jaki sposób zespół “The Blues” zmienił się pod wodzą Maurizio Sarriego. Neapolitańczyk nie przegrywając żadnego z 11 pierwszych spotkań w Premier League wyrównał rekord Franka Clarka, który w 1994 roku był menedżerem Nottingham Forest. 59-latek ma spore szanse na przedłużenie niesamowitej serii, bowiem w następnej kolejce Chelsea zmierzy się z Evertonem.


Już w poniedziałek niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie Jagiellonię Białystok. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.