Lewandowski zostaje na zgrupowaniu!

0
robert-lewandowski

Robert Lewandowski przeszedł badania rezonansem magnetycznym, a jego wyniki pozwalają mu na pozostanie na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, napastnik Bayernu Monachium rozegrał całe spotkanie przeciwko Borussii Dortmund i zdobył w nim bramkę, ale po ostatnim gwizdku arbitra odczuwał dyskomfort. Adam Nawałka postanowił dmuchać na zimne i by wykluczyć nawet minimalne ryzyko wysłał piłkarza na badanie rezonansem magnetycznym. Okazuje się, że problem mięśniowy, z jakim boryka się Robert Lewandowski nie jest na tyle poważny, by odsyłać kapitana ze zgrupowania reprezentacji.

W najbliższych dniach dolegliwości najskuteczniejszego piłkarza w historii naszej reprezentacji będą monitorowane. Lewandowski będzie odpoczywać, uczestniczyć w zabiegach, a także pracować indywidualnie z niewielkim obciążeniem. Po kilku dniach sztab naszej kadry podejmie decyzję, czy napastnik będzie w stanie zagrać w piątkowym meczu kontrolnym. Jeżeli nie będzie w stanie wystąpić to Nawałka najprawdopodobniej zastąpi go Mariuszem Stępińskim lub Kamilem Wilczkiem.

Czy Polacy z kapitanem w składzie już w piątek wygrają z reprezentacją Urugwaju, która zagra bez Luisa Suareza? Według oferty przygotowanej przez bukmachera Fortuna faworytem tego starcia są podopieczni Adama Nawałki, na których zwycięstwo kurs wynosi 2,35.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – Lubin zdobyty, odrodzenie Cracovii
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – zwolnienie Skorży nie pomogło, Legia wygrywa w Szczecinie