Leonid Słucki zwolniony z Hull City. Kamil Grosicki będzie miał nowego trenera

0

Leonid Słucki nie jest już trenerem Hull City. Spadkowicz z Premier League fatalnie sobie radzi w Championship w związku z czym działacze klubu postanowili zrezygnować z usług rosyjskiego szkoleniowca.

Hull City po spadku z najwyższego szczebla rozgrywkowego w większości zachowało zawodników, którzy grali w Premier League – to był jasny sygnał do tego, że zadaniem Leonida Słuckiego oraz jego podopiecznego jest jak najszybszy powrót do elity. Na ten moment jednak nic nie idzie tak jak oczekiwano i postanowiono dokonać zmiany na ławce trenerskiej.

Popularne “Tygrysy” w ostatnich siedmiu meczach nie zanotowali ani jednego zwycięstwa i zajmują dopiero 20. miejsce w Championship. O zwolnieniu Słuckiego poinformował wiceprezes klubu, Ehab Allam. Pracę w Hull City zakończył także Oleg Jarowinskij, który odpowiadał za strategię drużyny:

– Leonid niestrudzenie wywiązywał się ze swojej roli. Współpraca z nim była dla nas przyjemnością. Niestety w ostatnim czasie wyniki nie uległy znaczące poprawie tak, jak oczekiwały tego obie strony, dlatego postanowiliśmy się z nim rozstać. Chciałbym podziękować Leonidowi i Olegowi za ich wysiłki i życzyć im powodzenia w przyszłości.

Były trener CSKA Moskwa oraz reprezentacji Rosji pracę w Hull City rozpoczął przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Zmiana na stanowisku szkoleniowca popularnych “Tygrysów” może przynieść korzyść Kamilowi Grosickiemu. Polak w ostatnich tygodniach stracił miejsce w pierwszym składzie i na boisko wchodził jedynie z ławki rezerwowych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKonstantinos Manolas na dłużej w AS Roma
Następny artykułArda Turan w styczniu odejdzie z Barcelony. “Są dwie opcje”