Aleksandar Prijović

Aleksandar Prijović zmienia klub. Były zawodnik Legii Warszawa po prawie dwóch latach opuszcza Grecję i obiera egzotyczny kierunek. Nowym pracodawcą 28-letniego napastnika ma zostać ekipa z Arabii Saudyjskiej – Al Ittihad.

Trzeba przyznać, że Aleksandar Prijović swoją dobrą grą zwrócił uwagę wielu klubów. Mówiło się o ofertach z Anglii, Francji, Chin i właśnie z Arabii Saudyjskiej. Ostatecznie Al Ittihad zdecydowało się wpłacić klauzulę odstępnego wpisaną w kontrakcie zawodnika. Na konto PAOK wpłynie 10 milionów euro. Sam zawodnik przez 4,5 lata gry zarobi mega kasę. Mówi się, że w tym czasie na jego konto wpłynie około 25 milinów euro!

Transfer Prijovicia to też dobra wiadomość dla Legii Warszawa. Mistrzowie Polski mają bowiem zagwarantowane 10% od transferu zawodnika. Dostaną zatem jakby nie było milion euro, a więc kwotę dość znaczną.

Odejście tego zawodnika z pewnością nie ucieszy kibiców greckiego klubu. Reprezentant Serbii był bardzo ceniony przez kibiców PAOK. W 82 spotkaniach dla tego zespołu pokonywał bramkarzy rywali aż 52 razy.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.