Dziennikarze “Super Expressu” informują, że Legia Warszawa rozważa wykupienie świetnie radzącego sobie Cafu z FC Metz. Transfer Portugalczyka kosztowałby około 800 tysięcy euro.

25-letni Portugalczyk do ekipy mistrzów Polski trafił z FC Metz, w którego barwach rozegrał raptem 13 spotkań. Początkowo wydawało nam się, że Cafu jest ociężałym, niezbyt perspektywicznym graczem, który nie wniesie wiele do gry “Wojskowych”. Myliliśmy się i Legia Warszawa ma z niego naprawdę spory pożytek. Do tej pory rozegrał on dla stołecznej drużyny 23 spotkania, podczas których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty.

Cafu spisuje się na tyle dobrze, że Legia Warszawa jest zainteresowana wykupieniem go z francuskiej drużyny mimo tego, że taka operacja kosztowałaby około 800 tysięcy euro. Co ciekawe, ta operacja może zostać sfinansowana z wpływów jakie “Wojskowi” mogą otrzymać przy transferach byłych piłkarzy.

Chodzi tu konkretnie o Bartosza BereszyńskiegoAleksandara Prijovicia oraz Ondreja Dudę. Mistrzowie Polski przy ich sprzedaży zapewnili sobie procenty z kolejnej transakcji, a o ich przenosinach do mocniejszych klubów mówi się od jakiegoś czasu. Słowacki pomocnik jest liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi, reprezentantem Polski od dawna interesują się największe włoskie firmy, a “Prijo” w barwach PAOK-u jest naprawdę skuteczny i zapracował na transfer do lepszego zespołu.


Już  dziś kolejne spotkania Serie A, a w najciekawszym z nich Empoli podejmie słabo radzący sobie AC Milan. Analizę, zapowiedź oraz propozycję typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.