Czy Sebastian Szymański zostanie graczem CSKA Moskwa? Zdaniem Adama Dawidziuka Legia Warszawa odrzuciła pierwszą ofertę ze strony włodarzy rosyjskiego klubu.

Transfer 19-letniego pomocnika może być kluczowy dla Dariusza Mioduskiego, który ma problem z dopięciem budżetu mistrzów Polski. Legia Warszawa w fatalnym stylu odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i tym samym straciła szansę na zarobienie dużych pieniędzy. Tym samym z klubem muszą pożegnać się niektórzy piłkarze. Początkowo Legia chciała pozbyć się Artura Jędrzejczyka, ale ostatecznie stanęło na obniżeniu pensji reprezentanta Polski. W miejscu stoi natomiast temat transferu Michała Pazdana, a najbliższy opuszczenia Łazienkowskiej jest Sebastian Szymański.

Młodzieżowy reprezentant kraju ma za sobą bardzo udany sezon i trudno się dziwić, że jego zakontraktowaniem zaczęły interesować się większe kluby. Od dłuższego czasu negocjacje z mistrzami Polski prowadzą włodarze CSKA Moskwa, ale obie strony nie są w stanie porozumieć się w sprawie kwoty odstępnego za 19-latka. Legia miała odrzucić pierwszą propozycję ze strony Rosjan, a nieoficjalnie mówi się, że Dariusz Mioduski chciałby otrzymać za Szymańskiego aż 7 milionów euro. Problem tkwi w tym, że włodarze CSKA podczas trzech ostatnich sezonów wydali na transfery łącznie niecałe 5 milionów – negocjacje trwają, a obie strony mają czas na dojście do porozumienia do piątku, do północy.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.