Legia Warszawa odrzuciła ofertę za Sebastiana Szymańskiego

0

Czy Sebastian Szymański zostanie graczem CSKA Moskwa? Zdaniem Adama Dawidziuka Legia Warszawa odrzuciła pierwszą ofertę ze strony włodarzy rosyjskiego klubu.

Transfer 19-letniego pomocnika może być kluczowy dla Dariusza Mioduskiego, który ma problem z dopięciem budżetu mistrzów Polski. Legia Warszawa w fatalnym stylu odpadła z eliminacji Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy i tym samym straciła szansę na zarobienie dużych pieniędzy. Tym samym z klubem muszą pożegnać się niektórzy piłkarze. Początkowo Legia chciała pozbyć się Artura Jędrzejczyka, ale ostatecznie stanęło na obniżeniu pensji reprezentanta Polski. W miejscu stoi natomiast temat transferu Michała Pazdana, a najbliższy opuszczenia Łazienkowskiej jest Sebastian Szymański.

Młodzieżowy reprezentant kraju ma za sobą bardzo udany sezon i trudno się dziwić, że jego zakontraktowaniem zaczęły interesować się większe kluby. Od dłuższego czasu negocjacje z mistrzami Polski prowadzą włodarze CSKA Moskwa, ale obie strony nie są w stanie porozumieć się w sprawie kwoty odstępnego za 19-latka. Legia miała odrzucić pierwszą propozycję ze strony Rosjan, a nieoficjalnie mówi się, że Dariusz Mioduski chciałby otrzymać za Szymańskiego aż 7 milionów euro. Problem tkwi w tym, że włodarze CSKA podczas trzech ostatnich sezonów wydali na transfery łącznie niecałe 5 milionów – negocjacje trwają, a obie strony mają czas na dojście do porozumienia do piątku, do północy.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLech Poznań dokonuje szóstego letniego transferu – tym razem środkowy obrońca
Następny artykułFantasy Premier League – podsumowanie GW3 w lidze Gol.pl z nagrodami!