Legia Warszawa nie zwalnia tempa. Będą kolejne transfery?

0
Krystian Bielik

Legia Warszawa jest niezwykle aktywna podczas pierwszych dni zimowego okienka transferowego. Drużynę ze stolicy oficjalnie wzmocniło już trzech zawodników, a czwarty transfer jest na finiszu. Wszystko wskazuje, że to nie koniec ofensywy i wkrótce do klubu mogą dołączyć dwaj utalentowani młodzieżowi reprezentanci Polski.

Domagaj Antolić, Marko Vesović, Eduardo da Silva, a niebawem także William Remy – to zawodnicy, którzy podczas zimowego okienka transferowego dołączyli do Legii Warszawa. Włodarze klubu ewidentnie nie są zadowoleni z wyników osiąganych przez zespół w związku z czym chcą poprawić jego sportową klasę za sprawą tych wzmocnień.

Mogło by się wydawać, że wyżej rzeczeni zawodnicy to wystarczające wzmocnienia, jednak mistrzowie Polski przygotowują się także na utratę Michała Pazdana, który ma prowadzić zaawansowane rozmowy transferowe z Girondins Bordeaux. Krzysztof Stanowski poinformował, że Legia Warszawa ma być zainteresowana wypożyczeniem Krystiana Bielika, który notabene do Arsenalu Londyn trafił właśnie ze stolicy.

Spekuluje się , że w kręgu zainteresowań obecnego lidera LOTTO Ekstraklasy znalazł się również Paweł Bochniewicz. Młodzieżowy reprezentant Polski nie może liczyć na regularne występy w Udinese.

Zarówno Bielik, jak i Bochniewicz mogą być zainteresowani takim rozwiązaniem – zależy im na otrzymaniu większej liczby minut na boisku (w Arsenalu i Udinese nie mogą na to liczyć), a wypożyczenie do Legii Warszawa z całą pewnością by im to ułatwiło i pomogło w uzyskaniu miejsca w reprezentacji Polski do lat 21.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułPrimera Division – Real znów traci punkty, jubileusz Messiego
Następny artykułThierry Henry – Najlepszy napastnik z jakim grałem? Dennis Bergkamp. Cz.2