Legia odda Chukwu do KS Blizne? Klub z B klasy musi się zadowolić maskotką

0

Legia Warszawa odpowiedziała na zapytanie ze strony grającego w B klasie KS Blizne. Daniel Chima Chukwu nie trafi na wypożyczenie do “ósmej ligi mistrzów”, ale mistrzowie Polski zaoferowali małemu klubowi coś innego.

To, że nigeryjski napastnik nie radzi sobie w Warszawie jest wiadome od dawna. Piłkarz, który jeszcze nie tak dawno temu w barwach Molde FK radził sobie naprawdę świetnie, teraz jest cieniem samego siebie. Sprawę w żartobliwy sposób wykorzystać postanowili przedstawiciele grającego w B klasie klubu KS Blizne, którzy wysłali do mistrzów Polski ofertę wypożyczenia 26-latka.

Doczekaliśmy się już na odpowiedź ze strony Legii i niestety musimy stwierdzić, że Daniel Chima Chukwu nie zagra w “ósmej lidze mistrzów”. Przedstawiciele klubu z Łazienkowskiej podziękowali za zainteresowanie, a zamiast wypożyczenia Nigeryjczyka zaproponowali przekazanie do KS Blizne swojej maskotki – misia Kazka.

– Możliwe, że nie wywalczy on miejsca w pierwszym składzie, ale z pewnością da z siebie wszystko i stworzy dobrą atmosferę – możemy przeczytać w oficjalnej odpowiedzi mistrzów Polski.

W takim razie do dalej z nieskutecznym napastnikiem? Jedno jest pewne – Legia straciła szansę na to, by w końcu się go pozbyć!

Już dziewiątego lutego Legia Warszawa zainauguruje nowy rok grając na wyjeździe  z Zagłębiem Lubin. Bukmacher Fortuna na wygraną mistrza Polski oferuje kurs  w wysokości 2.35. Wygrana gospodarzy wyceniana jest na 2,70.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułMorgan Reid – Zmieniam standardy piękna
Następny artykułBiałkowski zostaje w Ipswich Town