Carlitos Lopez w trakcie jednego sezonu stał się największą gwiazdą LOTTO Ekstraklasy. Teraz walkę o zakontraktowanie Hiszpana mają stoczyć Legia i Lech.

28-letni napastnik do LOTTO Ekstraklasy trafił z rezerw Villarrealu. Carlitos Lopez wierzył jednak w swoje umiejętności, zapowiadał, że zostanie królem strzelców ligi i dokonał tej sztuki zdobywając 24 bramki. Tuż po zakończeniu sezonu Hiszpanem zaczęły interesować się zagraniczne kluby i mówiło się,że ten może trafić między innymi do Dinama Zagrzeb. Do tej pory jednak napastnik nie zmienił pracodawcy i okazuje się, że o jego zakontraktowanie mają powalczyć Legia Warszawa i Lech Poznań.

Kto ma większe szanse na sprowadzenie najlepszego piłkarza minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy? Wydaje się, że Lech Poznań, który oferuje za Carlitosa Lopeza 800 tysięcy euro. Legia Warszawa najprawdopodobniej byłaby w stanie wyłożyć większą kwotę, ale ludzie odpowiadający za transfery w klubie z Łazienkowskiej nie są w pełni przekonani do transferu Hiszpana. Naszym zdaniem mistrzowie Polski powinni zdecydować się na wyłożenie pieniędzy na zawodnika Wisły Kraków. Jeśli wciąż mają wątpliwości, wystarczy by zobaczyli powtórkę meczu “Białej Gwiazdy” w Warszawie i to, jak 28-latek bawił się z rywalami.


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostało już tylko 16 drużyn, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Brazylię – kurs na jej zwycięstwo wynosi 4,50. Dalej plasują się Hiszpanie i Francuzi – ich wygrane wyceniane są odpowiednio na 5,00 oraz 9,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł