Lech Poznań zmienia trenera, Ivan Djurdjević zwolniony!

0
Ivan Djurdjević

Po porażce z Lechią Gdańsk Ivan Djurdjević stracił pracę. W najbliższym czasie Lech będzie prowadzony przez Dariusza Żurawia.

Ta historia miała potoczyć się zupełnie inaczej. Ivan Djurdjević przez kilka lat był przygotowywany do tego, by objąć pierwszą drużynę “Kolejorza”. Lech Poznań wysyłał Serba na zagraniczne kursy, zatrudnił w trudnym momencie i po kilku miesiącach zwolnił. Taka decyzja to pokłosie fatalnej serii w spotkaniach rozgrywanych poza Bułgarską. Dziś Lech Poznań przegrał z Lechią Gdańsk i było to siódme spotkanie z rzędu bez zdobyczy kompletu punktów na wyjeździe.

– Dziękujemy trenerowi Djurdjeviciowi za podjęcie się tego trudnego zadania i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Żegnamy się z pełnym szacunkiem, bo jest postacią niezwykle ważną dla klubu – powiedział dyrektor sportowy klubu, Tomasz Rząsa.

Ivan Djurdjević odchodzi z Lecha zostawiając go na 14 pozycji w tabeli LOTTO Ekstraklasy ze stratą aż ośmiu punktów do liderującej Lechii. Ponadto warto zaznaczyć, że “Kolejorz” kilka dni temu odpadł z rozgrywek Pucharu Polski po spotkaniu z Rakowem Częstochowa. Do czasu znalezienia nowego menedżera Serba zastąpi Dariusz Żuraw, czyli trener drużyny rezerw.


Już w poniedziałek niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym Zagłębie Sosnowiec podejmie Jagiellonię Białystok. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAaron Ramsey przeniesie się do Bundesligi?
Następny artykułLiga angielska nie była tak wyrównana od 40 lat!