Adam Nawałka

Zdaniem Piotra Wołosika z “Przeglądu Sportowego” Lech Poznań wygrał walkę o utalentowanego ofensywnego pomocnika z Zagłębiem Lubin i Jagiellonią Białystok.

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się na pierwszy transfer Adama Nawałki. Zdaniem Piotra Wołosika, czyli dziennikarza znanego przede wszystkim z “Przeglądu Sportowego” Lech Poznań wygrał wyścig o zakontraktowanie Juliusza Letniowskiego z Zagłębiem Lubin i Jagiellonią Białystok. Czemu trzy wspomniane kluby walczyły o podpis nieznanego szerszemu gronu młodzieńca? Spieszymy z wyjaśnieniem!

Juliusz Letniowski to 20-letni ofensywny pomocnik, który w zeszłym sezonie reprezentował jeszcze Lechię Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów oraz Bałtyk Gdynia na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Młody piłkarz został dostrzeżony przez Bytovię Bytów i na zapleczu LOTTO Ekstraklasy w 19 rozegranych spotkaniach zdobył 7 bramek i zanotował 3 asysty. Wszystko wskazuje na to, że objawienie pierwszej ligi niebawem zanotuje kolejny awans, bowiem mówi się, że Lech Poznań ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z piłkarzem.

Następny mecz piłkarze Lecha Poznań  rozegrają dopiero 8 lutego. Wtedy to podejmą Zagłębie Lubin przed własną publicznością. Według bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą podopieczni Adama Nawałki – kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.69. Remis wyceniany jest na 3.65, a wygrana “Miedziowych” na aż 5.30.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.