Lech Poznań planuje kadrową rewolucję – pięciu piłkarzy na wylocie

0
Ivan Djurdjević

Zdaniem Radosława Nawrota z “Gazety Wyborczej” Lech Poznań w zimowym i letnim okienku transferowym dokona kadrowej rewolucji. Sprawdźcie, którzy piłkarze odejdą z drużyny “Kolejorza”!

Klubowi włodarze i Ivan Djurdjevic nie są zadowoleni z obecnego kształtu kadry “Kolejorza”. Lech Poznań płaci spore wynagrodzenia kilku piłkarzom, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei. To ma się skończyć i zdaniem Radosława Nawrota w zimowym i letnim okienku transferowym przy Bułgarskiej dojdzie do kadrowej rewolucji.

Tym samym za nowym pracodawcą powoli mogą rozglądać się między innymi Jasmin Burić, Maciej Gajos oraz Łukasz Trałka. Ponadto Lech będzie chciał się pożegnać z Darko Jevticiem i Piotrem Tomasikiem – tu jednak cała sytuacja może być zdecydowanie trudniejsza, bowiem obaj piłkarze mają kontrakty obowiązujące odpowiednio do końca czerwca 2020 i 2021 roku. Trzej pierwsi piłkarze są związani z “Kolejorzem” tylko do końca obecnych rozgrywek i albo zostaną sprzedani zimą albo latem odejdą za darmo.

Co ciekawe, Ivan Djurdjević wybierając kapitanów drużyny uwzględnił dwóch piłkarzy, z którymi klub będzie chciał się pożegnać – Łukasza Trałkę oraz Jasmina Buricia, którzy są przy Bułgarskiej najdłużej. Poza nimi za szatnię mają odpowiadać Thomas Rogne oraz Pedro Tiba, którzy zdaniem serbskiego menedżera mają odpowiedni ku temu charakter.


Już w piątek rozpocznie się 9 kolejka LOTTO Ekstraklasy. W jednym ze spotkań Arka Gdynia podejmie Lech Poznań – w tym miejscu znajdziecie analizę, zapowiedź oraz propozycję typów na ten mecz.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

 

Poprzedni artykułManchester City pobił wstydliwy rekord w Lidze Mistrzów
Następny artykułRicardo Sa Pinto – Gra w trzeciej lidze pomoże Krzysztofowi Mączyńskiemu