Jarosław Kubicki chce podwyżkę w Zagłębiu Lubin

0

Kontrakt Jarosława Kubickiego w Zagłębiu Lubin wygaśnie 30 czerwca 2018 roku, a obie strony nadal nie porozumiały się w sprawie nowej umowy – wszystko za sprawą oczekiwań byłego młodzieżowego reprezentanta Polski, który chciałby otrzymać wyraźną podwyżkę.

Jarosław Kubicki od kilku lat jest podstawowym zawodnikiem Zagłębia Lubin i jest to dowód tego, że popularni “Miedziowi” znają się na rzeczy i wiedzą, jak powinna wyglądać klubowa akademia, w której ten piłkarz się wychował. Zagłębie Lubin chce zarabiać na wyróżniających się graczach, ale w przypadku Kubickiego może być z tym problem.

22-latek z Zagłębiem Lubin jest związany jeszcze przez zaledwie kilka miesięcy, bowiem jego umowa zakończy się 30 czerwca 2018 roku. “Miedziowi” chcieliby przedłużyć ten kontrakt, ale problemem są wysokie oczekiwania Kubickiego.

Teoretycznie defensywny pomocnik mógłby już negocjować, a nawet podpisać umowę z nowym klubem. On jednak tego nie zrobił, a jego agent, Mariusz Piekarski, zdradził, że priorytetem jest zostanie w Lubinie:

– Mam nadzieję, że się jednak dogadamy z Zagłębiem. Nie napinamy się, spokojnie czekamy na wiosnę. Jarek będzie mógł udowodnić, że zasługuje na nowy, dobry kontrakt. Może się zdarzyć, że jego gra zachęci szefów Zagłębia, by wrócić do rozmów.

Kubicki w tym sezonie wystąpił w 20 meczach LOTTO Ekstraklasy – jego bilans to jedna bramka oraz jedna asysta. To tylko potwierdza, że jest on ważnym punktem Zagłębia Lubin. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego pierwszy mecz w 2018 roku zagrają dziewiątego lutego – na ich drodze stanie Legia Warszawa. Bukmacher Fortuna na wygraną Zagłębia oferuje kurs @ 2.92.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykułWayne Rooney – Chciałbym zostać trenerem
Następny artykułOłeksandr Szeweluchin zostanie skautem Górnika Zabrze?