Którzy zawodnicy byli najszybsi zawodnicy w tym sezonie Ligi Mistrzów?

0
mohamed-salah

Którzy zawodnicy potrafili biec z największą prędkością w tym sezonie Ligi Mistrzów? Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że na czele tego zestawienia znalazł się Mohamed Salah!

Ostatnie dni dla kibiców futbolu na całym świecie to męczące wyczekiwanie na najważniejszy mecz sezonu – finał Ligi Mistrzów. By umilić ten trudny czas kibicom, dziennikarze decydowali się na różnego rodzaju podsumowania mijających rozgrywek, a naszą uwagę przykuł ranking najszybciej biegających piłkarzy. – również pod tym względem Mohamed Salah nie miał sobie równych w całej Europie. Egipski skrzydłowy w tym sezonie Champions League rozegrał 12 spotkań, podczas których zdobył 10 bramek i zanotował 5 asyst, a w jednym ze spotkań rozwinął zawrotną prędkość 33,8 km/h, co jest rekordem tej edycji rozgrywek.

Co ciekawe, na podium tego zestawienia znaleźli się sami gracze reprezentujący Premier League, bowiem tuż za Salahem uplasowali się Marcus Rashford oraz Kyle Walker. Gracz Manchesteru City nie jest jedynym obrońcą w czołówce najszybciej biegających graczy w najbardziej prestiżowej lidze świata – piąte miejsce zajął Kostas Manolas, który rozwinął prędkość 33,1 kilometra na godzinę.

Najszybsi zawodnicy tej edycji Ligi Mistrzów:

Mohamed Salah (Liverpool FC) – 33,8 km/h

Marcus Rashford (Manchester United) – 33,5 km/h

Kyle Walker (Manchester City) – 33,3 km/h

Ousmane Dembele (FC Barcelona) – 33,3 km/h

Kostas Manolas (AS Roma) – 33,1 km/h

Finał Champions League już w sobotę. Bukmacherzy więcej szans na wygraną dają Realowi Madryt. LVBet za wygraną zespołu Zinedine'a Zidane'a proponuje kurs: 2.20. Więcej można zarobić obstawiając triumf Liverpoolu: 3.05.

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułJurgen Klopp – W finale spotkają się trenerzy, którzy nie mają pojęcia o taktyce