Księga Stulecia Legii Warszawa trafiła do sprzedaży

0
księga stulecia

Księga Stulecia Legii Warszawa już lada dzień trafi w ręce kibiców, którzy zamówili ją w przedsprzedaży. W sklepie klubu przy ulicy Łazienkowskiej odbiór osobisty będzie możliwy od piątku 16 czerwca. Kilka dni później będzie dostępna dla wszystkich chętnych.

Jej przedsprzedaż rozpoczęto jeszcze w marcu 2015 roku. Teraz pierwsze egzemplarze zostały już wysłane, a osoby, które wybrały odbiór osobisty, będą mogły pojechać po nią już w najbliższy piątek na Łazienkowską 3. Z kolei jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę nabyć swój egzemplarz, to Księga Stulecia pojawi się w Legia FanStore od wtorku 20 czerwca. Jej nakład jest limitowany, dlatego chętni powinni się spieszyć.

Księga Stulecia została wydana przez PWN w liczbie 2.900 egzemplarzy. Obejmuje stuletnią historię Legii Warszawa, od powstania klubu do końca 2016 roku. Warto zaznaczyć, że historia ta dotyczy każdej sekcji klubu, a nie ogranicza się jedynie do piłkarskiej.

Księga Stulecia – formatu A4 i zadruku w pełnym kolorze, na wysokiej jakości papierze kredowym, bogato ilustrowana i naprawdę duża (1368 stron) – została wydana w dwóch wersjach: podstawowej i specjalnej. Pierwsza ma oprawę płócienną w kolorze khaki z tłoczeniami wklęsłymi na froncie, grzbiecie i tyle (posiada obwolutę). Edycja specjalna ma z kolei oprawę skórzaną koloru brązowego, także z tłoczeniami, i złocone krawędzie. Każdy egzemplarz został ręcznie numerowany, a jego autentyczność potwierdzona jest certyfikatem.

Poprzedni artykułWielki talent wylądował w Gdańsku. Florian Schikowski podpisał kontrakt
Następny artykułOficjalnie: Lindelof piłkarzem United