krzysztof-piątek

Krzysztof Piątek to jeden z debiutantów, który znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Rosji. Napastnik Cracovii nie ukrywa, że chciałby pójść drogą Bartosza Kapustki.

22-letni napastnik w ostatnim czasie radzi sobie naprawdę dobrze, co zauważył Adam Nawałka, który zdecydował się na umieszczenie go w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa świata. Krzysztof Piątek, który zdobył 20 bramek w tym sezonie ligowym, nie ukrywa, że podczas zgrupowania kadry postara się zaprezentować z jak najlepszej strony i wierzy, że to poskutkuje otrzymaniem biletu do Rosji:

– Jestem zadowolony z powodu otrzymania szansy. Ciężko na to pracowałem, ale wiem, że to dopiero pierwszy krok i podchodzę do tego bardzo spokojnie. Zrobię co tylko w mojej mocy, by znaleźć się na zgrupowaniach przed turniejem. Wiem na co mnie stać, ale muszę to pokazać selekcjonerowi.

Krzysztof Piątek nie ukrywa, że chciałby pójść drogą Bartosza Kapustki, który jako gracz Cracovii dość niespodziewanie znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy w 2016 roku:

– Chciałbym powtórzyć to, co Bartek zrobił dwa lata temu. On bardzo fajnie wypromował się dobrymi występami. Podchodzę do tego jednak ze spokojem, nie analizuję z kim rywalizuję. Nie patrzę na innych, jestem sobą i patrzę na siebie. Chcę jeździć na zgrupowania i wiem, że na nich będę mógł bardzo dużo nauczyć się od Roberta Lewandowskiego.


Mistrzostwa świata rozpoczną się już 14 czerwca, a według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet jego największym faworytem są Niemcy i Brazylijczycy, których triumf wyceniany jest na 5,50. Kolejni na liście są Francuzi, na których wygraną kurs wynosi 7,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł