Krzysztof Mączyński – Będę się cieszył jak z każdej bramki

0
Krzysztof Mączyński

Krzysztof Mączyński już w niedzielę wróci na stadion przy ulicy Reymonta,by w nowych barwach zagrać przeciwko Wiśle Kraków. Co reprezentant Polski miał do powiedzenia przed tym starciem?

Emocje przed polskim klasykiem rozpoczęły się już kilka dni przed meczem. Oliwy do ognia dodał na konferencji przedmeczowej Paweł Brożek, który skomentował transfer Krzysztofa Mączyńskiego do Legii Warszawa. Reprezentant Polski przed niedzielnym meczem nie czuje jednak dodatkowych emocji i nie ukrywa, że na murawę wybiegnie z czystą głową:

– Myślę, że w Krakowie zrobiłem tyle dobrego, że mogę przyjechać i zagrać przeciwko Wiśle z podniesioną głową. Dużo ludzi ostrzy sobie zęby na ten pojedynek, ale mnie to już nie rusza. Jadę zagrać jak najlepiej, zdobyć komplet punktów. Bycie piłkarzem jest zawodem, każdy wybiera najlepszą dla siebie drogę i ja uważam, że zrobiłem to samo.

Wiele osób sugerowało, że Krzysztof Mączyński specjalnie wykartkuje się, by nie pojechać z drużyną na Reymonta. Jak takie plotki skomentował sam zainteresowany?

– Nawet nie brałem pod uwagę, by tam nie pojechać. Gdybym się nie pojawił, ludzie mogliby pomyśleć, że nie mam jaj. Mnie to spotkanie mobilizuje jeszcze bardziej i zrobię wszystko, by zagrać. Nawet gdybym nie załapał się do kadry meczowej, to w Krakowie pojawiłbym się na trybunach.

Na przedmeczowej konferencji nie mogło oczywiście również zabraknąć pytania o ewentualną radość po zdobyciu bramki przeciwko byłej drużynie:

– Kilkakrotnie grałem przeciwko Wiśle w barwach Górnika Zabrze. To, że teraz przyjadę tam jako gracz Legii, nie ma znaczenia. Dostałem szansę gry w wielkim klubie i chcę grać jak najlepiej. Klub z rodzinnego miasta zawsze jest szczególnie bliski, ale ja chcę być profesjonalistą. Jeżeli zdobędę bramkę, będę się z niej cieszył jak z każdej innej. Nie znam piłkarza, który po strzeleniu gola smuciłby się.

Już w niedzielę czekają na nas wielkie emocje w polskim klasyku. Jeżeli chcecie postawić na to spotkanie, to odsyłamy Was do szczególnej oferty bukmachera LV Bet, którą opisaliśmy dla Was tutaj. W skrócie – Jeśli postawisz na zwycięstwo Wisły Kraków w meczu z Legią Warszawa w LVbet, to w przypadku wygrania przez “Białą Gwiazdę” tego spotkania bukmacher wypłaci Ci 50% bonusu od twojej wygranej! Jeżeli chodzi o kurs na to zdarzenie, to wynosi on 2,75. Remis wyceniany jest na 3,30, a wygrana gości na 2,45.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułPaweł Brożek – Szanuję piłkarzy przywiązanych do klubowych barw
Następny artykułTrzech piłkarzy w styczniu opuści Barcelonę