Król futbolu Ronaldinho zakończył piłkarską karierę

0
ronaldinho

Niestety, ten moment musiał w końcu nastąpić – Ronaldinho w wieku 37 lat zdecydował się na zakończenie piłkarskiej kariery!

2017 rok bez wątpienia będzie nam się kojarzyć z zakończeniem karier piłkarskich przez wielu fantastycznych piłkarzy. Buty na kołku zawiesili między innymi Kaka, Francesco Totti, Xabi Alonso, Frank Lampard czy Philipp Lahm, a wielu z nas czytając informację o ich decyzjach uznało, że futbol już nigdy nie będzie taki sam.

Niestety, ale liczba 2018 również nie będzie pod tym względem przyjemna. W wieku 37-lat profesjonalną przygodę z piłką zakończył król futbolu – Ronaldinho. To właśnie dzięki Brazylijczykowi wielu z nas pokochało ten sport i pewnie gdyby nie on, spora część naszych Czytelników teraz nie czytałaby tej smutnej wiadomości. Utalentowany, magiczny, wspaniały pomocnik przez wiele lat zachwycał swoją kosmiczną techniką i możemy tylko żałować, że nie osiągnął jeszcze więcej. Były gracz między innymi Barcelony czy Paris Saint-Germain bez wątpienia miał papiery na zostanie najlepszym graczem w historii futbolu, ale w jego głowie poza piłką było też sporo miejsca na alkohol, kobiety, imprezy. A może właśnie dzięki temu było ciekawiej?

98 występów w reprezentacji Brazylii, 33 bramki, 2 mistrzostwa Hiszpanii, Liga Mistrzów w sezonie 2005/06, mistrzostwo świata w 2002 roku, Złota Piłka w 2006 roku – co tu więcej pisać, dziękujemy!


Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułNowość w Multikozaku w LVbet!
Następny artykułPaolo Dybala i Claudio Marchisio kontuzjowani