kamil-wilczek-broendby

Piątkowe spotkania przebiegły pod znakiem trafień Polaków za granicą. Na listę strzelców po raz kolejny wpisali się Kamil Wilczek oraz Łukasz Zwoliński.

Fatalna seria Broendy w końcu została przerwana. Kamil Wilczek i spółka w trzech poprzednich spotkaniach nie potrafiło zgarnąć kompletu punktów, ale w piątek wygrało 2:0 przed własną publicznością z Aarhus. Wynik spotkania z rzutu karnego ustalił 30-latek, dla którego było to już 11 trafienie w sezonie. Były gracz między innymi Piasta Gliwice rzecz jasna przewodzi w klasyfikacji strzelców ligi duńskiej.

Od początku sezonu świetnie radzą sobie także Polacy występujący w lidze HNL. Nie tak dawno na naszych łamach chwaliliśmy Damiana Kądziora, który przez chorwackich dziennikarzy porównywany był do Davida Beckhama, a na słowa uznania zasługuje także Łukasz Zwoliński. 25-latek wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Rudes, a jego drużyna wygrała 0:1. Po 14 rozegranych spotkaniach HNK Gorica zajmuje trzecią lokatę i nie da się ukryć, że spora w tym zasługa Polaka. Były gracz Pogonii Szczecin ma na koncie już osiem trafień i jest najskuteczniejszym graczem ligi.


Już dziś niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie najlepszej ligi świata – Wisła Kraków podejmie Zagłębie Lubin. Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów na ten mecz znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.