Kamil Jóźwiak na pewno opuści Lecha!

0
Kamil Jóźwiak

Kamil Jóźwiak nie porozumiał się z Lechem Poznań w kwestii przedłużenia umowy i wraz z końcem sezonu opuści “Kolejorza”.

Tak jak informowaliśmy już wcześniejKamil Jóźwiak w najbliższej przyszłości najprawdopodobniej opuści Polskę. Jego usługami najbardziej zainteresowany jest klub grający na co dzień w Championship, Leeds United. Jeżeli 19-latek przeniesie się właśnie do Anglii, to zagra w jednej drużynie z Mateuszem Klichem.

Rozmowy dotyczące przedłużenia umowy przez niezwykle utalentowanego młodzieńca trwały dość długo, ale zainteresowane strony nie zdołały się porozumieć. Lech Poznań ostatecznie poinformował, że agent piłkarza definitywnie odrzucił ofertę nowego kontraktu.

Wiceprezes drużyny z Poznania, Piotr Rutkowski, nie ukrywał, że strata Jóźwiaka to duży cios dla klubu:

– To dla nas bolesna strata i trudno nam zrozumieć decyzję agenta i piłkarza. Jesteśmy rozczarowani, bowiem Kamil w naszych barwach rozwijał się harmonijnie. Dostał szansę gry w pierwszej drużynie, zagrał w europejskich pucharach. Mimo tego, że ostatnio był w słabszej formie nadal mu ufaliśmy i zależało nam na tym, by został z nami na dłużej.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie trener Nenad Bjelica nie dawał szans młodemu graczowi i po raz ostatni pojawił się on na boisku w sierpniu, kiedy to Lech zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułIker Casillas laureatem nagrody Golden Foot 2017
Następny artykułChuligańskie wybryki powodem problemów Rakowa Czestochowa