Kamil Grosicki z kolejnym wyróżnieniem

0
Kamil Grosicki

To, że Kamil Grosicki jest jedną z wyróżniających się postaci w zespole Hull, wiadomo od dawna. Jego dobrą grę doceniają, co chyba najważniejsze dla samego zawodnika, kibice Tygrysów. Trafienie reprezentanta Polski zostało wybrane golem miesiąca grudnia.

Swoje głosy fani Hull City oddawali na Twitterze. Cudowne trafienie naszego rodaka z Brentford zebrało lwią, a raczej w przypadku tego klubu powinno się powiedzieć, tygrysią część głosów. 79% oznaczało totalną deklasację konkurencji. Gol Grosika był pierwszym dla zespołu Tygrysów, podczas zwycięskiego debiutu Nigela Adkinsa. Ostatecznie Hull wygrało 3:2. Na następną wygraną swojej ekipy kibice musieli czekać aż do 6 stycznia.

To już drugie z rzędu takie wyróżnienia dla Turbo Grosika. Przypomnijmy, że jego trafienie zwyciężyło też w głosowaniu kibiców za miesiąc listopad. Polak również popisał się doskonałym strzałem z dystansu w meczu z Sheffield United. Było to jednak tylko honorowe trafienia, a rywale rozbili zespół Polaka wygrywając aż 4:1. Wówczas Kamil Grosicki zdobył trochę mnie, bo 62% głosów użytkowników Twittera.

Już teraz kibice Hull City z lekkim sarkazmem zauważają, że głosowanie na gola miesiąca stycznia będzie dużo łatwiejsze. Dlaczego? Tygrysy zdobyły dopiero jedynie dwa gole. Na szczęście ich ulubieńcy będą mieli trzykrotnie szansę na poprawienie tego wyniku. Zespół Nigela Adkinsa czekają jeszcze pojedynki Sunderlandem i Leeds w lidze oraz z Nottingham Forest  w Pucharze Anglii. Kamil Grosicki ostatnio był kontuzjowany. Jednak jak zapewnia menadżer Tygrysów, Polak ma być gotowy do gry już na najbliższy pojedynek z Sunderlandem.


Zarejestruj konto na Fortuna za pośrednictwem Gol.pl!

baner-fortuna-gol

Poprzedni artykuł15 najpiękniejszych goli Premier League w latach 90.
Następny artykułFantasy Premier League – podsumowanie 23 kolejki z ligą Gol.pl!