Kamil Glik zakończy reprezentacyjną karierę po mundialu?

0
kamil glik

Sebastian Staszewski z portalu “Sport.pl” informuje, że Kamil Glik najprawdopodobniej postanowi zakończyć karierę reprezentacyjną po mistrzostwach świata w Rosji.

30-letni obrońca od kilku miesięcy analizował różne scenariusze i według informacji Sebastiana Staszewskiego z portalu “Sport.pl” jest bardzo bliski podjęcia decyzji o zakończeniu reprezentacyjnej kariery po mistrzostwach świata w Rosji. Kamil Glik nie zdradził powodów swojej decyzji, a na zgrupowaniu we Wrocławiu zamierza omówić ją ze Zbigniewem Bońkiem i Adamem Nawałką. Taki ruch ze strony defensora dla wielu osób może być dużym zaskoczeniem, tym bardziej, że w reprezentacji Polski w znacznie bardziej zaawansowanym wieku grali na przykład Michał Żewłakow i Jacek Bąk.

Po zakończeniu przygody z kadrą, Kamil Glik zamierza skupić się na grze w klubie, z którym niebawem przedłuży umowę. Mówi się, że nowy kontrakt obrońcy obowiązywać będzie do końca czerwca 2022 roku, a Polak będzie zarabiać cztery miliony euro rocznie.

Powyższy wpis z Twittera Leszka Milewskiego najdobitniej pokazuje, jak wielkim problemem dla naszej kadry byłoby zakończenie reprezentacyjnej kariery przez Kamila Glika. Jego następców na razie po prostu próżno ze świecą szukać.


Mistrzostwa świata rozpoczną się już 14 czerwca, a według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet jego największym faworytem są Niemcy i Brazylijczycy, których triumf wyceniany jest na 5,50. Kolejni na liście są Francuzi, na których wygraną kurs wynosi 7,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułJames Tarkowski powołany do reprezentacji Anglii
Następny artykułLiga Europy – duże kontrowersje w Londynie, dalsza faza bez BVB i Olympique Lyon