Jose Pekerman – Macie świetny zespół

0
Jose Pekerman

Na konferencji prasowej przed meczem z Polską Jose Pekerman nie ukrywał, że przewiduje bardzo intensywne spotkanie, w którym o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka.

W pierwszej serii gier grupy H faworyci zawiedli. Zarówno reprezentacja Polski, jak i Kolumbijczycy przegrali pierwsze mecze i w niedziele zagrają ze sobą o wszystko. Jose Pekerman na konferencji prasowej przed tym starciem nie szczędził słów pochwały dla zespołu Adama Nawałki:

– Mecz z Senegalem nie zmienił mojej opinii na temat reprezentacji Polski. Graliśmy świetnie w eliminacjach do mistrzostw świata. Jesteśmy świetni jako zespól, indywidualnie, a także pod względem wyszkolenia technicznego czy doświadczenia. Według mnie Polska jest jedną z lepszych europejskich drużyn. Mamy wielki szacunek do Waszego zespołu i wiemy, że czeka nas trudne spotkanie.

A jakiego meczu w niedzielę spodziewa się Jose Pekerman? Selekcjoner reprezentacji Kolumbii nie ma wątpliwości, że o zwycięstwie mogą zadecydować detale:

– To na pewno będzie żywy mecz, intensywny. Oba zespoły muszą wygrać, musimy być dobrze przygotowani mentalnie, skupieni, musimy umieć wykorzystać każdą sytuację. W takim meczu może zadecydować jeden gol. Chcemy wierzyć w siebie tak, jak przed startem mundialu. Chcemy narzucić własny styl gry, prowadzić grę. Najważniejsza zmiana przed starciem z Polską? To, że zagramy 11 na 11.


Reprezentacja Polski już w niedzielę zagra o wszystko z Kolumbią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,11. Remis wyceniany jest na 3,60, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,45. Analizę i zapowiedź tego meczu znajdziecie w najnowszej odsłonie cyklu #AleTypiara!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

 

Poprzedni artykułAnte Rebic – Argentyna mnie zawiodła, nie chciałem koszulki Messiego
Następny artykułAdam Nawałka – Słowa są zbędne, będą liczyć się czyny