Jose Mourinho – Polska wyjdzie z grupy na mundialu

0
mourinho-russia-today

Kilka dni przed startem mistrzostw świata Jose Mourinho zdecydował się na wytypowanie rozstrzygnięć fazy grupowej. Zdaniem Portugalczyka reprezentacja Polski wyjdzie z grupy i zagra z wielkim rywalem!

Portugalski menedżer zdecydował się na zostanie ekspertem stacji telewizyjnej Russia Today na czas mistrzostw świata. Kilka dni przed startem wielkiego turnieju Jose Mourinho dostał za zadanie wytypowanie rozstrzygnięć fazy grupowej. 55-latek nie ukrywał, że z jednej strony dobrze życzy swoim podopiecznym, a z drugiej, chciałby żeby mieli dłuższe wakacje. Co najważniejsze, “The Special One” ceni reprezentację Polski i uważa, że ta zakończy zmagania w grupie H na drugim miejscu, tuż za Senegalem. Portugalczyk typuje, że w 1/8 finału zmierzymy się z Anglią, która poradzi sobie lepiej niż Belgowie.

55-letni menedżer nie miał za to litości dla swojego ulubieńca, Nemanji Maticia i jego zdaniem dwa pierwsze miejsca w grupie E zajmą Brazylia oraz Szwajcaria. Przepraszam Nemanja, ale potrzebujesz wakacji – żartował Portugalczyk.

Wyniki fazy grupowej mistrzostw świata według Jose Mourinho:

Grupa A:
1. Urugwaj
2. Rosja
3. Egipt
4. Arabia Saudyjska

Grupa B:
1. Hiszpania
2. Portugalia
3. Maroko
4. Iran

Grupa C:
1. Francja
2. Australia
3. Peru
4. Dania

Grupa D:
1. Argentyna
2. Nigeria
3. Islandia
4. Chorwacja

Grupa E:
1. Brazylia
2. Szwajcaria
3. Serbia
4. Kostaryka

Grupa F:
1. Niemcy
2. Meksyk
3. Szwecja
4. Kore Południowa

Grupa G:
1. Anglia
2. Belgia
3. Panama
4. Tunezja

Grupa H:
1. Senegal
2. Polska
3. Kolumbia
4. Japonia


Mistrzostwa świata rozpoczną się już 14 czerwca, a według oferty przygotowanej przez bukmachera LvBet jego największym faworytem są Niemcy i Brazylijczycy, których triumf wyceniany jest na 5,50. Kolejni na liście są Francuzi, na których wygraną kurs wynosi 7,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

 

Poprzedni artykułJagiellonia Białystok zakontraktuje króla strzelców Nice 1 Ligi
Następny artykułKevin de Bruyne – Sane to najlepszy młody gracz na świecie, nie rozumiem Loewa