Jerzy Brzęczek przedłużył umowę z Wisłą Płock

0
Jerzy Brzęczek

Wisła Płock w tym sezonie radzi sobie nieoczekiwanie bardzo dobrze, w czym duża zasługa trenera Jerzego Brzęczka. Jego wkład w sukces zespołu docenili działacze klubu, którzy przedłużyli z nim umowę.

O tym, że obie strony negocjują podpisanie nowego kontraktu, było wiadomo już od kilkunastu dni – ba, obie strony były nawet wstępnie dogadane, jednak chodziło o porozumienie się na temat szczegółów.

W piątek zwołano specjalną konferencję prasową, na której poinformowano, że Jerzy Brzęczek na dłużej będzie szkoleniowcem Wisły Płock. Nowa umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku, czyli przez najbliższe dwa sezony.

Prezes popularnych “Nafciarzy”, Jacek Kruszewski, nie ukrywa zadowolenia z przedłużenia współpracy z tym szkoleniowcem:

– Przedłużenie kontraktu z Jerzym Brzęczkiem było dla nas absolutnie kluczową sprawą. Latem umowę z trenerem podpisywaliśmy w specyficznych warunkach, na nieco promocyjnych zasadach. Wówczas chcieliśmy zatrudnić dobrego szkoleniowca, a trener chciał podjąć pracę w dobrym klubie. Udało nam się pomóc sobie wzajemnie. Rozmowy i negocjacje na temat pozostania Jerzego Brzęczka w Wiśle trwały od pewnego czasu i cieszę się, że zakończyły się powodzeniem.

Brzęczek trenerem Wisły Płock jest od 11 lipca 2017 roku. Drużyna pod jego wodzą spisuje się fantastycznie i na kolejkę przed zakończeniem zmagań w fazie zasadniczej LOTTO Ekstraklasy zajmuje piąte miejsce w tabeli. Popularnych “Nafciarzy” już w sobotę czeka trudne zadanie, bowiem ich rywalami będzie lider – Jagiellonia Białystok. Bukmacher Fortuna na wygraną zespołu z Płocka oferuje kurs @ 4.50.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułManchester City z nowym sponsorem
Następny artykułLegia Warszawa osłabiona na ostatni mecz fazy zasadniczej