Jerzy Brzęczek

Już dziś reprezentacja Polski zagra z mistrzami Europy w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA. Jerzy Brzęczek najprawdopodobniej po raz kolejny nas zaskoczy i znów zmieni ustawienie taktyczne.

Chociaż Jerzy Brzęczek podczas ostatniej konferencji prasowej przed meczem z Portugalią mówił, że Robert LewandowskiKrzysztof Piątek oraz Arkadiusz Milik są w wysokiej formie i możliwe, że wszyscy zagrają od pierwszej minuty w dzisiejszym meczu, to selekcjoner naszej kadry najprawdopodobniej zdecyduje się na grę dwoma napastnikami. Obok kapitana naszej kadry zagra rzecz jasna 23-letni napastnik grający dla Genoi, dla którego będzie to debiut w spotkaniu dorosłej reprezentacji o punkty.

Co więcej, Jerzy Brzęczek planuje zdecydować się na ustawienie taktyczne, którego za jego kadencji nie oglądaliśmy. Reprezentacja Polski może zagrać tak zwanym “diamentem”  – jako defensywny pomocnik zagrałby wtedy Grzegorz Krychowiak, jako ofensywny Piotr Zieliński, a na skrzydłach wystąpiliby Mateusz Klich oraz Rafał Kurzawa. Selekcjoner naszej kadry najwięcej problemów będzie miał podczas zestawienia linii defensywnej. Na lewej obronie pod nieobecność Macieja Rybusa najprawdopodobniej zagra Bartosz Bereszyński, a na prawej możemy zobaczyć Artura Jędrzejczyka.


Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią w ramach Ligi Narodów. Analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do tego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.