Jerzy Brzęczek

Na konferencji prasowej przed meczami z Czechami i Portugalią Jerzy Brzęczek nie ukrywał, że najważniejszym celem dla jego reprezentacji jest awans na mistrzostwa Europy.

Ostatnie miesiące w wykonaniu reprezentacji Polski nie należały do najlepszych, ale Jerzy Brzęczek nie zamierza przedwcześnie panikować. Fatalne występy w Lidze Narodów mogą martwić, ale priorytetem naszej kadry jest awans na mistrzostwa Europy:

– Zarówno mecz z Czechami, jak i z Portugalią są dla nas istotne. Najważniejsze jest to, byśmy pozostali w pierwszym koszyku przed eliminacjami. Zdajemy sobie sprawę z presji, ale musimy podejść do najbliższych spotkań z chłodną głową. Celem jest awans na mistrzostwa Europy.

Podczas spotkania z przedstawicielami mediów Jerzy Brzęczek wypowiedział się także na temat zdrowia poszczególnych piłkarzy oraz o wariantach, które zamierza zastosować w nadchodzących spotkaniach:

– Robert Lewandowski narzeka na ból kolana, Damian Kądzior ma mały uraz, podobnie Artur Jędrzejczyk. Maciej Rybus ostatnio zagrał w lidze, ale to klubowi lekarze zadecydowali, że dadzą mu środki przeciwbólowe. Nie mamy wpływu na kontuzje, które nie pozwalają nam na wypróbowanie założonych schematów. Z drugiej strony taka sytuacja daje szanse debiutantom. Możliwe, że prawy obrońca zagra na lewej stronie. Chcemy zobaczyć jak w treningu będą wyglądać nowi piłkarze i wtedy podejmiemy decyzję. Jedno jest pewne – Łukasz Skorupski zagra przeciwko Czechom.


Już 15 listopada reprezentacja Polski podejmie Czechów w Gdańsku. Według bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą podopieczni Jerzego Brzęczka – kurs na ich wygraną wynosi 1.79. Remis wyceniany jest na 3.45, a zwycięstwo gości na 4.70.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.