Jerzy Brzęczek – Kamil Grosicki wie, że go potrzebujemy

0
Jerzy Brzęczek

Podczas konferencji prasowej przed wrześniowymi meczami reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek przyznał, że Kamil Grosicki jest potrzebny naszej kadrze.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zadziwił nas swoimi pierwszymi powołaniami. Wśród piłkarzy, którzy będą mieli szansę na występ przeciwko Włochom i Irlandii znaleźli się chociażby Patryk Szymański czy Adam Dźwigała, pominięty został za to między innymi Kamil Grosicki. Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej zdradził jednak, że 30-latek jest potrzebny drużynie narodowej:

– Żaden z piłkarzy, którzy nie znaleźli się na tym zgrupowaniu, nie został przeze mnie skreślony. Dużo rozmawiałem z Kamilem Grosickim i on zdaje sobie sprawę, że ja i reprezentacja go potrzebujemy. Decyzja o braku powołania dla niego nie była spowodowana tym, ze nie grał w klubie. Ważniejsza dla niego wówczas była jego sytuacja z ewentualną zmianą drużyny. Teraz wraca do Hull, porozmawia z trenerem i będzie walczyć o miejsce w składzie.

Jerzy Brzęczek podczas spotkania z przedstawicielami mediów wypowiedział się także na temat niektórych nowych twarzy w reprezentacji:

– Wraz ze sztabem mamy pomysł na tę kadrę i zdecydowaliśmy się właśnie na takie powołania. Jeśli spojrzy się na nie rozsądnie, można zauważyć, że dyspozycja Rafała Pietrzaka w Wiśle Kraków jest bardzo dobra i trudno znaleźć lepszego lewego obrońcę w lidze. Jeśli chodzi o Arkadiusza Recę, to jeśli włoski klub płaci tyle za zawodnika, to musi coś w nim widzieć. Jeśli chcemy przekonać się o przydatności piłkarzy, nie ma innego sposobu, niech sprawdzenie ich podczas treningu i meczu.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułFIFA The Best – poznaliśmy kandydatów we wszystkich kategoriach
Następny artykułFantasy Premier League – podsumowanie GW4 w lidze Gol.pl z nagrodami!