Jan Tomaszewski

Czesław Michniewicz sprawił, że młodzieżowa reprezentacja Polski w końcu awansowała na wielki turniej. Jan Tomaszewski jak zwykle znalazł jednak dziurę w całym.

Reprezentacja Polski zaskoczyła wszystkich i w barażowym pojedynku pokonała Portugalię, tym samym awansując na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Nie da się ukryć, że jest to wielki sukces podopiecznych Czesława Michniewicza, ale Jan Tomaszewski w rozmowie z dziennikarzami “Super Expressu” dał jednak radę znaleźć dziurę w całym. Były wyśmienity golkiper uważa, że selekcjoner kadry młodzieżowej niepotrzebnie wysyła powołania kilku najbardziej utalentowanym piłkarzom:

– Gratuluję Michniewiczowi awansu, ale mam do niego ogromne pretensje. Według mnie zahamował Kownackiemu, Szymańskiemu i Żurkowskiemu kariery o pół roku. Teraz nadejdzie wielka kłótnia o to, czy mają grać w eliminacjach do Euro w seniorach, czy w przyszłorocznym turnieju. Nie można zmarnować im kolejnych sześciu miesięcy. Oni muszą grać u Brzęczka!

Jan Tomaszewski uważa, że młodzieżowa reprezentacja Polski nie jest od osiągania wyników, a jedynie od dostarczania piłkarzy do seniorskiej kadry. Z tym jeszcze jesteśmy w stanie się w miarę zgodzić, ale zupełnie nie rozumiemy argumentu o podkradaniu piłkarzy pierwszej drużynie. Czy Waszym zdaniem Sebastian Szymański czy Szymon Żurkowski powinni być powoływani przez Jerzego Brzęczka? My uważamy, że ich szansa na grę byłaby po prostu nikła i dopiero wtedy traciliby kolejne miesiące.


Już w piątek wraca nasza ukochana LOTTO Ekstraklasa. Na start 16 kolejki Piast Gliwice podejmie Zagłębie Sosnowiec. Kto zwycięży? Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą, zapowiedzią oraz propozycjami typów do tego spotkania.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.