James Rodriguez

Po odejściu Zinedine'a Zidane'a i Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, James Rodriguez chce wrócić na Santiago Bernabeu i pełnić zdecydowanie większą rolę w zespole “Królewskich”.

Florenitno Perez po odejściu Cristiano Ronaldo z Realu Madryt planuje dokonać transferowych cudów i przeprowadzić dwa galaktyczne zakupy. Sternik Realu Madryt zamierza porozumieć się chociażby z Neymarem czy Edenem Hazardem, ale okazuje się, że wzmocnienie dla ekipy “Królewskich” jest bliżej, niż się spodziewano. Po tym jak z Santiago Bernabeu pożegnał się Zinedine Zidane, o powrocie do Hiszpanii marzyć zaczął James Rodriguez.

Kolumbijski pomocnik nie mógł liczyć na zaufanie ze strony “Zizou”. James Rodriguez nie wpisywał się w taktykę Francuza i nie mógł potwierdzić niesamowitych umiejętności, tak jak miało to miejsce gdy Realem dowodził Carlo Ancelotti. Pod wodzą Włocha 27-latek rozegrał 46 spotkań, podczas których zdobył 17 bramek i zanotował 18 asyst. Reprezentant “Los Cafeteros” przed startem minionego sezonu przeniósł się na dwuletnie wypożyczenie do Bayernu i chociaż radzi sobie tam doskonale, chciałby wrócić do ukochanego klubu. Teraz wszystko w rękach włodarzy obu ekip – warto zaznaczyć, że ostatnie słowo w tej sytuacji będzie miał Bayern.


Kto sięgnie po Puchar Świata? Bukmacher LvBet jako faworyta meczu finałowego wskazuje Francuzów, których wygrana wyceniana jest na 1,98. Kurs na zwycięstwo Chorwatów to 4,25, a na remis w regulaminowym czasie gry 3,30.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł