Jakub Błaszczykowski dogonił Kazimierza Deynę

0
jakub-błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski zameldował się na murawie w spotkaniu z Meksykiem i był to 97 występ pomocnika w reprezentacji Polski. Tym samym gracz Vfl Wolfsburg zrównał się liczbą gier w kadrze z Kazimierzem Deyną.

Spotkanie z Meksykiem zawiodło – na murawie nie działo się wiele, tak samo jak na wypełnionych połowicznie trybunach. Towarzyska potyczka na koniec roku miała być szansą na pokazanie się mniej grających kadrowiczów, a szansę bez wątpienia wykorzystali Maciej Rybus oraz Maciej Makuszewski.

Kibice naszej reprezentacji szybko zapomną o przebiegu meczu, ale dla jednego piłkarza był to bez wątpienia mecz niezwykły. Jakub Błaszczykowski pojawił się na murawie w 76 minucie i tym samym rozegrał 97 mecz w narodowych barwach. Gracz Wolfsburga wskoczył na podium klasyfikacji zrównując się z Kazimierzem Deyną.

Błaszczykowski zadebiutował w reprezentacji Polski 28 marca 2006 w towarzyskim spotkaniu z Arabią Saudyjską. Przez 11 lat występów z orzełkiem na piersi zdobył 19 bramek i stał się prawdziwą ikoną i legendą kadry. Więcej występów od niego mają już tylko Grzegorz Lato i Michał Żewłakow. Liczymy na to, że 32-latek wskoczy na pierwsze miejsce rankingu podczas przyszłorocznego mundialu. Do przejścia do historii zostało mu już tylko sześć kroków.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułEkspert+, czyli kolejna listopadowa nowość Fortuny
Następny artykułMarco Silva nie trafi do Evertonu, Unsworth dostanie szansę?