Jakub Błaszczykowski – Chcemy pokazać, że nigdy się nie poddajemy

0
jakub-błaszczykowski

Przed pojedynkiem o honor z Japonią Jakub Błaszczykowski nie ukrywa, że reprezentacja Polski zrobi wszystko, by wygrać dla kibiców.

Rosyjski mundial potoczył się dla nas nie tak, jak oczekiwaliśmy. Podopieczni Adama Nawałki zawiedli na całej linii, przegrali z Senegalem oraz Kolumbią i żegnają się z turniejem. Jakub Błaszczykowski nie ukrywa, że Polacy w meczu z Japonią chcą udowodnić, że nigdy się nie poddają:

– To nie jest dla nas łatwy moment. Mieliśmy marzenia, ale boisko je zweryfikowało. Każdy dobrze wie ile zainwestował, by tu być. Przez lata dawaliśmy kibicom wiele pozytywnych emocji. Jutro chcemy udowodnić, że nigdy się nie poddajemy.

Podczas ostatniego otwartego spotkania z przedstawicielami mediów na mundialu Jakub Błaszczykowski zdecydował się na podziękowanie kibicom, którzy od dłuższego czasu byli razem z reprezentacją:

– Chciałem podziękować kibicom, którzy byli z nami podczas eliminacji i podczas tego turnieju. Za to, że okazywali nam wsparcie w trudnych momentach i dopingowali przez te wszystkie lata. Razem stworzyliśmy coś fajnego. Jesteśmy rozgoryczeni, ale od czasu do czasu warto wspomnieć te lepsze momenty.


Reprezentacja Polski już w czwartek klasycznie zagra na mundialu mecz o honor, tym razem z Japonią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,40. Remis wyceniany jest na 3,15, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,20.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułMarcelo nie zagra już na mundialu?
Następny artykułMundial TYPY do meczu Senegal – Kolumbia