Dawid Kownacki uratował nadzieje na awans do półfinału

Co wymyślił Adam Nawałka? W jakim składzie najprawdopodobniej rozpoczniemy niezwykle ważny mecz przeciwko reprezentacji Kolumbii?

Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczęły się dla nas w najgorszy możliwy sposób. Reprezentacja Polski przegrała z Senegalem w fatalnym stylu i przez wielu ekspertów została wybrana najgorszym zespołem pierwszej kolejki fazy grupowej. Czy słusznie? Naszym zdaniem niestety jak najbardziej tak. Tak słaba postawa drużyny sprawiła, że Adam Nawałka podjął radykalne decyzje personalne i przeciwko reprezentacji Kolumbii wystąpi mocno zmieniony skład.

Miejsce w bramce mimo “spaceru do sklepu z napojami wyskokowymi” zachowa Wojciech Szczęsny, a przed nim tym razem zagra trzech środkowych obrońców. Thiago Cionek wypada ze składu, a jego miejsce w tercecie zajmuje Łukasz Piszczek. Na wahadłach wystąpią natomiast Maciej Rybus oraz Bartosz Bereszyński.

To nie koniec wielkich zmian. W meczu z reprezentacją Kolumbii nie zobaczymy od początku także Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego oraz Arkadiusza Milika. Tym razem w środku pola z Grzegorzem Krychowiakiem rządzić i dzielić ma Jacek Góralki, a Piotr Zieliński w końcu będzie miał swobodę w poczynaniach ofensywnych. Jako, że współpraca napastnika Napoli z Robertem Lewadnowskim po prostu nie istniała, jego miejsce w składzie zajmie Dawid Kownacki, który zapracował na szansę wolą walki w meczu z Senegalem. Co myślicie o takim zestawieniu reprezentacji Polski?


Reprezentacja Polski już w niedzielę zagra o wszystko z Kolumbią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,11. Remis wyceniany jest na 3,60, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,45. Analizę i zapowiedź tego meczu znajdziecie w najnowszej odsłonie cyklu #AleTypiara!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł