Jak ogłosić transfer piłkarza? Najlepiej poprzez aplikację Tinder!

0
Oscar Gobern

Znacie zespół Yeovil Town? Zapewne nie, ale klubowi pracownicy odpowiadający za social media robią co mogą, by usłyszał o nich świat. Niedawno ogłosili transfer piłkarza poprzez aplikację Tinder.

Yeovil Town to zespół, który na co dzień występuje w rozgrywkach League Two. Po dwudziestu rozegranych kolejkach zajmują osiemnaste miejsce i są znacznie bliżej strefy spadkowej, niż awansu o klasę rozgrywkową wyżej. Trudno się dziwić, że wielu kibicom piłkarskim na świecie ta nazwa nie mówi po prostu nic. Ludzie odpowiedzialni za klubowe social media starają się jednak ją rozpowszechnić i raz na jakiś czas zaskakują wszystkich. Tym razem ogłosili, że Oscar Gobern dołączy do klubu używając motywu z bardzo popularnej aplikacji randkowej Tinder.

Na filmiku umieszczony na Twitterze Yeovil możemy zobaczyć filmik, na którym klub odrzuca po kolei kilku piłkarzy, przesuwając ich zdjęcia w lewą stronę. Tym samym zespół z League Two odrzucił między innymi kandydatury Lionela Messiego i Neymara. Na końcu listy pojawia się Oscar Gobern i w końcu jesteśmy świadkami akceptacji profilu. Po prostu musicie to zobaczyć!

Angielski zespół już wcześniej zaskakiwał kibiców nietypowym ogłaszaniem transferów. W zeszłym sezonie powstał filmik, na którym Olufela Olomola zostaje zakontraktowany przez Yeovil Town w trybie kariery w grze FIFA 17.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułLOTTO Ekstraklasa – Apatyczny Lech remisuje w Gliwicach
Następny artykułJorge Sampaoli – Argentyna będzie z nas dumna