Jackson Martinez rozwiązał kontrakt z Guangzhou Evergrande

0

Jackson Martinez nie jest już zawodnikiem Guangzhou Evergrande. Chiński klub postanowił rozwiązać z nim kontrakt, na co przystał sam zawodnik. 31-latek bez wątpienia nie może być zadowolony ze swoich poczynań na azjatyckim kontynencie.

Jego ruch dla wielu był niezrozumiały – 29-letni zawodnik zdecydował się na przedwczesną emeryturę i przenosiny do Guangzhou Evergrande. Napastnik, który w Europie był znany z seryjnego zdobywania bramek dla FC Porto, także w Chinach nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Przez ponad dwa lata w barwach Guangzhou Evergrande rozegrał jedynie 16 spotkań, w których zaledwie cztery razy wpisał się na listę strzelców. Częściej niż na boisku, przebywał w gabinetach lekarskich.

To nie przekonało włodarzy klubu, dla których miarka wreszcie się przebrała i postanowili rozwiązać kontrakt z tym graczem. Na razie brak spekulacji dotyczących zainteresowanych jego pozyskaniem – może mu być trudno znaleźć klub, bowiem ostatni oficjalny mecz rozegrał 26 października 2016 roku, a później leczył kontuzję.


Odbierz 20 PLN bez depozytu!

baner-lvbet-gol-728x90

Poprzedni artykułLa Liga – Maleje przewaga Barcelony nad Atletico
Następny artykułTo już jest koniec. Arsene Wenger zabił Arsenal