Jacek Magiera – Kamil Grabara jest już na innym etapie

0
Kamil Grabara

Jacek Magiera, trener reprezentacji Polski do lat 20, uważa, że Kamil Grabara spokorniał i ma już za sobą etap dziecięcych zaczepek w mediach społecznościowych.

Kamil Grabara to bez wątpienia niezwykle utalentowany młody bramkarz, ale o jego osobie do tej pory częściej niż ze względu na dobre występy, słyszeliśmy z powodu wpisów w mediach społecznościowych. 19-latek występujący w drugiej drużynie Liverpoolu słynie z charakterystycznego poczucia humoru i boiskowej szydery na najwyższym poziomie. Niedawno jednak młodzieżowy reprezentant Polski zdecydował się zaprzestać swojej działalności na Twitterze, a zdaniem Jacka Magiery, który porozmawiał na ten temat z dziennikarzami  portalu “SportoweFakty”, młody piłkarz spokorniał:

– Mi osobiście tego typu zaczepki się nie podobają. Kamil naśmiewał się z kolegów po fachu, ale dziś patrzę na to inaczej. On przestał udzielać się na Twitterze i to dla mnie dobra wiadomość. Moim zdaniem Kamil jest już na innym etapie rozwoju. Pamiętajmy też, że był często prowokowany przez anonimowych ludzi w internecie i czasem przez to reagował nerwowo.

Wszystko wskazuje na to, że Kamil Grabara w końcu w pełni skupi się na grze w piłkę i zapomni o prowokacjach na Twitterze. Życzymy młodemu bramkarzowi, by w pełni wykorzystał drzemiący w nim potencjał, który jest naprawdę ogromny. Warto podkreślić, że 19-latek po raz kolejny znalazł się na liście powołanych piłkarzy do reprezentacji Polski do lat 21, która zmierzy się z Wyspami Owczymi i Finlandią w eliminacjach mistrzostw Europy.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułAdriano – Przychodziłem na treningi pijany, czasem odsypiałem w izbie chorych
Następny artykułCracovia szykuje wielką ofensywę transferową