Jacek Góralski przejdzie do mistrza Bułgarii?

0

Jak poinformował jeden z dziennikarzy Przeglądu Sportowego, Piotr Wołosik, piłkarz Jagiellonii Białystok, Jacek Góralski, znalazł się w kręgu zainteresowań klubu z ligi bułgarskiej – Łudogorca Razgrad.

O tym, że Jacek Góralski jest łakomym kąskiem dla wielu zagranicznych zespołów, wiadomo już od kilku miesięcy. Jeszcze w poprzednim roku zainteresowanie jego kupnem wykazywał turecki klub Gaziantepspor. Defensywny pomocnik zdecydował się jednak pozostać w Jagiellonii Białystok, co wyszło mu na dobre. Góralski wraz z drużyną zdobył wicemistrzostwo Polski, a za dobre występy został nagrodzony debiutem w narodowej reprezentacji.

Wszystko wskazuje, że temat zagranicznego transferu Góralskiego jeszcze się nie zakończył. Według doniesień dziennikarza Przeglądu Sportowego, Piotra Wołosika, 24-latek znajduje się na liście życzeń Łudogorca Razgrad. Zespół, który sześć razy z rzędu sięgnął po triumf w lidze bułgarskiej, ma być poważnie zainteresowany pozyskaniem reprezentanta Polski. Nie wiadomo jednak, czy włodarze tego zespołu zdecydowali się na wystosowanie oficjalnej oferty. Jak informuje Wołosik, Góralski ma być chętny na przenosiny do mistrza Bułgarii.

Jednokrotny reprezentant Polski w ubiegłym sezonie był ważnym punktem prowadzonej wówczas przez Michała Probierza Jagiellonii Białystok. Góralski w LOTTO Ekstraklasie rozegrał 29 meczów, w których strzelił trzy gole oraz odnotował trzy asysty. 24-latek w niedawno rozpoczętej kampanii rozegrał trzy spotkania w eliminacjach Ligi Europy, a z powodu drobnego urazu ominęła go inauguracja krajowych rozgrywek.

Poprzedni artykułRekord transferowy Middlesbrough. 14 milionów funtów wydane na napastnika!
Następny artykułPedro Mendes i Giovanni Sio dołączyli do Montpellier