Ivan Djurdjević – Nie dokonam cudów od razu

0
Ivan Djurdjević

Lech Poznań odpadł z rozgrywek Pucharu Polski po spotkaniu z Rakowem Częstochowa, a Ivan Djurdjević stwierdził, że brak mu słów, by podsumować ostatnie występy swoich podopiecznych.

Po ligowej porażce z Pogonią Szczecin Ivan Djurdjević stwierdził, że wstyd mu za taki występ. Lech Poznań miał przełamać się w meczu Pucharu Polski z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa, ale znów spisał się fatalnie i odpadł z rozgrywek. Serb stwierdził, że jego drużyna miała obowiązek awansować do kolejnej rundy:

– Awans był naszym obowiązkiem. Po meczu z Pogonią było nam już wstyd, a teraz nie wiemy nawet co powiedzieć. Spotkanie zaczęło się dla nas niefortunnie i straciliśmy bramkę, a próby odrobienia strat nic nie przynosiły. Mamy problem ze zbudowaniem charakteru i mentalności tej drużyny.

Wszystko wskazuje na to, że Ivan Djurdjević powinien zacząć obawiać się o swoją posadę. Lech nie tylko odpadł z rozgrywek Pucharu Polski, ale w lidze zajmuje dopiero szóstą lokatę. Serb uważa jednak, że klubowi włodarze powinni zachować spokój, bowiem Lech w ostatnich trzech latach przegrał wszystko, co tylko możliwe, a on nie dokona z zespołem cudów od ręki.


Chcecie zarobić przy okazji oglądania pojedynku Milanu z Genoą? Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do piątkowego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułReal Madryt ma problem. Kolejny trener odmówił “Królewskim”!
Następny artykułCarabao Cup TYPY do meczu Chelsea FC – Derby County