Ivan Djurdjević

Lech Poznań odpadł z rozgrywek Pucharu Polski po spotkaniu z Rakowem Częstochowa, a Ivan Djurdjević stwierdził, że brak mu słów, by podsumować ostatnie występy swoich podopiecznych.

Po ligowej porażce z Pogonią Szczecin Ivan Djurdjević stwierdził, że wstyd mu za taki występ. Lech Poznań miał przełamać się w meczu Pucharu Polski z pierwszoligowym Rakowem Częstochowa, ale znów spisał się fatalnie i odpadł z rozgrywek. Serb stwierdził, że jego drużyna miała obowiązek awansować do kolejnej rundy:

– Awans był naszym obowiązkiem. Po meczu z Pogonią było nam już wstyd, a teraz nie wiemy nawet co powiedzieć. Spotkanie zaczęło się dla nas niefortunnie i straciliśmy bramkę, a próby odrobienia strat nic nie przynosiły. Mamy problem ze zbudowaniem charakteru i mentalności tej drużyny.

Wszystko wskazuje na to, że Ivan Djurdjević powinien zacząć obawiać się o swoją posadę. Lech nie tylko odpadł z rozgrywek Pucharu Polski, ale w lidze zajmuje dopiero szóstą lokatę. Serb uważa jednak, że klubowi włodarze powinni zachować spokój, bowiem Lech w ostatnich trzech latach przegrał wszystko, co tylko możliwe, a on nie dokona z zespołem cudów od ręki.


Chcecie zarobić przy okazji oglądania pojedynku Milanu z Genoą? Naszą analizę, zapowiedź oraz propozycje typów do piątkowego spotkania znajdziecie w tym miejscu.

BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.