Igor Angulo ma oferty z Chin? “Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”

0
igor-angulo

Pojawiają się kolejne doniesienia, jakoby Igor Angulo był łakomym kąskiem na rynku transferowym. Wprawdzie reprezentant Hiszpanii przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze, to jednak nie zniechęca to jego potencjalnych nabywców. Spekuluje się na temat zainteresowania jego usługami klubów z ligi chińskiej.

Igor Angulo jeszcze do niedawna nie tylko był anonimowym piłkarzem w Polsce, ale także w swojej ojczyźnie – Hiszpanii. Zrobiło się o nim głośno po przejściu do Górnika Zabrze. Wpierw został on królem strzelców na zapleczu LOTTO Ekstraklasy, a następnie dobrą formę przeniósł także na te rozgrywki, na których półmetku z 19  trafieniami przewodzi w klasyfikacji.

Górnik Zabrze zdołał się zabezpieczyć przed jego odejściem i przedłużył z nim umowę, która aktualnie obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. To jednak nie odstrasza klubów nim zainteresowanych.

Kierunek Chiny?

Dziennik “Sport” poinformował, że Angulo znalazł się na radarze chińskich klubów, których nazw jednak nie zdradzono. Rozmawiać na ten temat nie chce agent reprezentanta Hiszpanii, Marcin Matuszewski, który daje do zrozumienia, iż najwięcej do gadania w kwestii odejścia zawodnika ma jego obecny klub:

– Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam. Do mnie nic jeszcze nie dotarło. Jestem w kontakcie z Igorem, a więcej będę wiedział po jego powrocie do Polski. Tutaj trzeba by przede wszystkim pytać klub czy jest jakaś oferta, bo piłkarz mógłby ewentualnie odejść dopiero po tym, jak zainteresowany nim klub dobije targu z Górnikiem.

Angulo piłkarzem Górnika Zabrze jest od 2016 roku. 33-latek od tego czasu w barwach zespołu z Górnego Śląska rozegrał 57 meczów, w których zdobył 40 bramek.

Poprzedni artykułFantasy Premier League – podsumowanie 21 kolejki z ligą Gol.pl!
Następny artykułTrener Napoli liczy na powrót Arkadiusza Milika