Hattrick Fortuny na Mistrzostwa Świata w Rosji!

0
Zakłady bukmacherskie Fortuna

Świat zwariował, czy tylko zakłady bukmacherskie Fortuna? Bukmacher solidnie przygotował się na mundial i proponuje graczom aż trzy ciekawe bonusy! Wszystkie są przeznaczone dla aktualnych i nowych graczy!

Gramy bez podatku!

Kojarzycie happy hours z barów? Teraz coś podobnego zostało wprowadzone w zakładach bukmacherskich Fortuna! Godzinę przed każdym meczem Mistrzostw Świata w Rosji aktywny będzie bonus kursowy +12%, który spowoduje, że nasze wygrane będą o 12% większe, co na chłopski rozum oznacza grę bez podatku!

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że oferta happy hours obowiązuje na całą ofertę prematch, nie tylko na mecze mundialu. Przypomnijmy, że w tym czasie odbywa się wiele turniejów tenisowych, siatkarskich, koszykarskich czy gale sportów walki. Żeby zakwalifikować się do tej promocji trzeba postawić kupon (solo/ako/maxikombi) za minimum 20 zł. Jeśli nasz kupon okaże się wygrany, to dodatkowe 12% nie podlega żadnym warunkom obrotu!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna

Bonusu nie można łączyć z Ekspertem+, Bezpiecznym kuponem, Hitem dnia, superofertą, innymi środkami bonusowymi.

Mistrzowskie Wtorki! Gwarantowana premia za live

Ta promocja jest dostępna we wszystkie wtorki Mistrzostw Świata w Rosji, czyli 19 i 26 czerwca oraz 3 i 10 lipca. Co można otrzymać grając live w mistrzowski wtorek? Gracze, którzy spełnią warunki otrzymają bonus w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co odpowiada kwocie 20 PLN.

  • Jeśli wygrasz swój zakład, to wygrywasz podwójnie, ponieważ zgarniasz dodatkowe 20 PLN.
  • Jeśli kupon okaże się nietrafiony, to również otrzymujesz 20 PLN, czyli możesz wyjść na zero.

Zwrot jest przyznawany w postaci punktów Fortuna Klub Plus, a ich równowartość wynosi 20 PLN. Premia zostanie przyznana do 30 godzin od rozliczenia kuponu. Pamiętaj, że jeden gracz może skorzystać każdego wtorku z tej promocji tylko jeden raz! Aha! Promocja oczywiście dotyczy wszystkich wydarzeń dostępnych w ofercie live Fortuny, nie tylko mundialu (wyłączając Wirtualne Sporty).

W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO – TYLKO LIVE!! Wyjątkiem są kupony MAXIKOMBI. W promocji liczą się kupony zagrane ONLINE. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Fortunie, załóż je i korzystaj z bonusów!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna

Bonusu nie można łączyć z Ekspertem+, Bezpiecznym kuponem, Hitem dnia, superofertą, innymi środkami bonusowymi.

Spoko Typ. Wygrana albo zwrot stawki

Z tej promocji będzie można skorzystać w godzinach porannych w dniach meczów Polaków, a także przed półfinałami i finałem. Spoko Typ, to nic innego jak zakład bez ryzyka, z bardzo wysokim kursem, przygotowany na mecze Polaków, półfinały i finały.

Zasady są banalne proste. Jeśli wygrasz – dostajesz swoją wygraną, a jeśli przegrasz – dostaniesz zwrot stawki, czyli kupon zostanie rozliczony po kursie 1.00. Maksymalna możliwa stawka kuponu przy skorzystaniu z tego produktu: 10 zł brutto. Bez ograniczeń w kwestii rodzaju kuponu – Spoko Typ możesz włączyć do kuponu AKO, Singiel a także MAXIKOMBI.

Zakłady Bukmacherskie Fortuna

Bonusu nie można łączyć z Ekspertem+, Bezpiecznym kuponem, Hitem dnia, superofertą, innymi środkami bonusowymi.


ZAŁÓŻ KONTO NA FORTUNIE ZA POŚREDNICTWEM GOL.PL

Poprzedni artykułMundial TYPY do pojedynku Belgia vs Panama
Następny artykułMundial w Rosji, ale także w LVbet!